Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak a negatív dolgok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a negatív dolgok hatnak rám? Hogyan lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés
A párommal nyár közepén szakítottunk, vagyis inkább ő szakított velem. Nem volt felhőtlen a viszonyunk bár nem veszekedtünk, de nem szeretett már úgy amit bár nem mondott, de én éreztem így elég sokat szenvedtem. Másnap rögtön felkeresett, hogy úgy érzi hiba volt és próbáljuk meg ezt helyrehozni. Akkor én belementem, de már akkor is furcsa volt, hogy hiába ő mondta, hogy folytatni akarja én nem éreztem magam tőle kicsattanóan boldognak. Úgy gondoltam ez így természetes hisz mégiscsak szakítottunk még alig fogtam fel mi történt, gondoltam kell egy kis idő és rendben lesznek a dolgok. Onnantól két hónapig távkapcsolatban voltunk, ami rettenetesen nehéz volt mert az alatt a kát hónap alatt kétszer találkoztunk csak. Aztán most már egy ideje tudunk rendszeresebben találkozni, viszont azt vettem észre magamon, hogy csak a negatív dolgok vannak rám hatással vele kapcsolatban. Ha valami olyat csinál, vagy mond ami nekem nem esik jól az rettentően tud fájni és kínozni, viszont ha meg valami olyat csinál, amitől boldognak kéne lennem és örülnöm, úgy érzem képtelen vagyok rá. Amikor mondjuk este álmában hozzámbújik akkor tudom, hogy boldognak kéne lennem és alap esetben nagyon tudnék neki örülni, főleg hogy már ilyen nagyon rég nem történt velünk, de képtelen vagyok örülni neki. Az eszem tudja, hogy itt boldognak kéne lennem, de a szívem nem repes a boldogságtól mégsem. Ez így nagyon rossz mert úgy érzem nem bírom ezt már sokáig és beleőrülök ebbe. Valaki élt már át hasonlót? Van erre valami megoldás?
2016. szept. 14. 11:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, éltem ilyenben és felesleges volt erőltetni, tegnap este szakítottam vele végleg, mert már túl sokáig húztuk, addig, míg már egyikőnk sem tisztelte a másikat.

Ha valami nem megy, akkor az nem a ti utatok, ezért felesleges erőltetni. Sajnos, ezt a legtöbb ember a saját kárán tanulja meg :/

2016. szept. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!