Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nekem miért nincs jogom az...

Nekem miért nincs jogom az élethez?

Figyelt kérdés

naprol napra élek nem keres senkisem pedig próbáltam már kedves is lenni csak ez egy idő után mindig elromlik/elegem lesz belőle

full égő vagyok hogy néha ha összeszedem minden bajom sirok

17/f

akkor ezek szerint nem vagyok életre alkalmas?

már mident megpróbáltam, voltam olyan akiket a napjainkban menőnek tartanak (most igy egy lányt érdeklek aki törődik velem de nincs mindig ideje rám bármenyire is szeretné mert palija és vele szokott lenni inkább,bár meg is értem inkább lenne egy olyannal mint velem)

voltam saját magam is az se volt jó akkor sem érdekeltem senkit szerintem undorottak akkor tőlem

szánalmasnak tartom magam igy közösségi hálokon asszem csak az osztálytársaim vannak ismerősnek xd

nem tudom mihez kezdjek

próbáltam jó fej gátlástalan lenni ment beszéltek velem de ugy alapjába véve senkit sem érdeklek


2017. febr. 4. 18:41
 1/5 A kérdező kommentje:
full égőnek tartom magam azért ennyi idősen*
2017. febr. 4. 18:45
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Nézz magadra.

"Nekem miért nincs jogom az élethez?"

Nincs olyan hogy valakinek van joga élni, valakinek nincs.


Képzelj el egy fiút. A fiúnak valami lelki sérelmei vannak. Egyáltalán nem tudatos, elhiteti saját magával, hogy mások döntenek az ő életéről. Konkrétan nem is törődik saját magával, átadja a saját élete felett a kontrollt másoknak, mások mondják meg ki ő, mihez van joga. Ez a fiú meg annyira öntudatlan, annyira naiv és agymosott, hogy elhisz mindent amit mások mondanak és gondolnak róla.

És most képzeld el mi lenne, ha a fiú rájönne hogy ő nem függ senkitől, hirtelen tudatra ébredne, és megértené hogy ő dönt a saját életéről. Nagyon boldog lenne. De a fiú sajnos nem áll készen a tudatra ébredésre ebben az életben, ezért élete végéig szenvedni fog a tudatlansága miatt.


Ha esetleg kérdező nem értenéd a mondandóm, akkor ez is azt bizonyítaná hogy nem leszel képes tudatra ébredni ebben az életben.

2017. febr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek joga van az élethez!
2017. febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Természetesen jogod van az élethez ugyanúgy, ahogyan akárki másnak. A gátlástalanság nem feltétlenül jó tulajdonság, szerénynek és mások iránt érdeklődőnek nehezebb lenni, viszont sokkal jobban jövedelmező is. Csak figyelj oda másokra és keresd az emberek társaságát, biztosan lesz majd olyan akinek szimpatikus leszel. Legyél türelmes, ne akard egyszerre bekapni az összes embert, mert azzal elronthatod a gyomrodat. Becsüld meg azt a párat aki törődik veled néha.
2017. febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az a probléma szerintem, hogy olyasmi személyiséged van amire nehéz párt találni, amit viszont nem nagyon fogadsz el, mert látod, hogy másoknak milyen jól megy


és mivel így van, ezért megkérdőjelezed magad, hogy mi lehet a gond, és mivel még kimozdulni sem tudsz abból a társaságból ahol vagy(pl iskola) ezért nehéz önmagad maradni, és pozitív lenni


Nézz mélyen magadban, és gondolkodj el az okokon,

ja és ami a legfontosabb, hogy tanuld meg nem komolyan venni az életet, ne venni személyesre semmit, hanem a célra fókuszálni


De mint mondtam, ezt nehéz úgy alkalmazni ha egész nap partyface menőgyerek gondolkodású egyénekkel vagy, én megértelek teljes mértékben ha jól értelmeztem a szövegedet


23f

2017. ápr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!