Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs kedvem az élethez! Mit...

Nincs kedvem az élethez! Mit csináljak ha minden napom pocsék?

Figyelt kérdés
Nagyon magányos vagyok.Hiányzik egy társ,de képtelen vagyok rá hogy elkezdjek ismerkedni. Félénk pasi vagyok a nők területén.Komolyan nem is értem miért vagyok ilyen béna.Olyan rossz egyedül már a fő állásom mellé alkalmi munkát is vállaltam hogy ne legyek mindig egyedül.Közel vagyok a 30-hoz egyre jobban félek hogy nem fog változni semmi.Egyedül meg nem akarok élni.Elég luzer vagyok az ismerkedésbe.Lehet hogy nem véletlen van ez?Lehet hogy ez a sorsom?f
2016. febr. 27. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit szánalmas hogy közel 30 évesen itt nyavajogsz nekünk mert töketlen vagy:/
2016. febr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyszer el kell kezdened. Önbizalom építés gyanánt kezdhetnéd a kifejezetten csúnyácska, visszahúzódó lányokkal, ők a te cipődben járnak és megértenének valamelyest.
2016. febr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nincs bátorságom közeledni senkihez.Fogalmam sincs hogy kéne csinálni.Holt tudnék ismerkedni.
2016. febr. 27. 13:50
 4/9 anonim ***** válasza:
ennyi EQ-val inkább te vagy szánalmas, kedves első. Nem kicsit, nagyon.
2016. febr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Rossz hozzáállásod miatti dolgok rosszul kezelése miatti tudatalattid negatív befolyásolását felül kell írnod tudatosan. Mindenki csak ember, X személyiséggel, X intelligenciával, X tudással, stb. Ha félénk vagy, csak kellemetlenül érzed magad ami miatt nem magad mutatod, így kevesebb esélyed van másoknál, ami mellékes félénkség miatti nem kommunikáció kezdeményezéshez.

Ez nem igazán sors. Ha negatívba merítkezel, negatívat vonzod be. Ha másodállásod helyett oly helyekre mennél csoportokban ismerkednél ahol van esély te személyiségedhez passzoló személyiségű emberekkel megismerkedni, már nagyon sokkal megszoroztad esélyeidet céljaid elérésére.

Akard dolgokat, vonzd be őket s tegyél értük.

Ez nem véletlen. Te változni kevés akarásod eredményezte.

Sose lesz nőm, lúzer vagy, nem tudok ismerkedni helyett, sok nő van akinek sok szempontból én lennék ideál, bármikor megváltozhatok, akaratom nagyobb tudatalatti gátlásaimnál.

Ha tényeket realizálsz, aránylag könnyű felül írni tudatalattid minden szinten. Ezzel akár minden negatívumot eltüntethetsz életedből, nem csak félénkséget s más gátlásokat.

Mivel kedvetlenséged élethez csak ebből fakad, változtass hozzáállásodon s megváltozik életed.

2016. febr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tudom hova mehetnék ismerkedni.Nem tudok semmi ilyen helyet ahol lehet ismerkedni.A le nagyobb gond hogy nem merek kezdeményezni senkinél,nem merek oda menni nőkhőz.A köszönésen kívül nem tudom mit kéne mondani.Nagyon izgulnék.
2016. febr. 27. 15:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de fogod magad és odamész ahhoz aki megtetszik mondjuk egy esti kis iszogatás alkalmával haverokkal. Ha nagyon félénk vagy akkor mehet a haverod is és két nőre repüljetek rá. (Négy ember több témát tud feldobni mint kettő, így nem lesz gond a beszélgetéssel) Ha bejön a dolog, királyság van, ha nem hát Istenem.. Mi a legrosszabb dolog ami történhet? Rárepültök másik kettőre.
2016. febr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem olyan egyszerű hogy oda menjek valakihez.Nem tudnák mondani semmit
2016. febr. 27. 19:22
 9/9 anonim ***** válasza:

Pszichológus! Nem szégyen hidd el. Én is jártam elég intenzíven több mint 2 éven át heti 2 alkalommal, és teljesen megváltoztatta az életem. A szégyen sokkal inkább az, amikor valaki nem vállalja fel a problémákat és gyáva módon a szőnyeg alá söpri inkább -felkeresni egy szakembert ehhez képest 100x bátrabb tett.

Persze erős túlzás azt kijelenteni, hogy egy pszichológus az oka minden változásnak az életemben; első sorban én kellettem hozzá meg egy erős elhatározás. De anélkül a segítség nélkül amit csak egy pszichológus tud, nem sikerült volna kitörnöm az önbizalomhiánnyal, szorongással telt szürke hétköznapjaimból.

Illetve saját "terápiám" volt még a meditáció-jóga, a rengeteg elgondolkodtató könyv/film amit falok mai napig, ha már az evés, eközben lefogytam vagy 18 kg-t és az utazás is efféle hasznos kikapcsolódásnak számított, mivel segített sokkal nyitottabbnak lennem a világhoz. Meg úgy önmagamhoz is.

2017. ápr. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!