Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez mennyire elfogadhatatlan?

Ez mennyire elfogadhatatlan?

Figyelt kérdés

17 vagyok eddig volt egy barátom de nem volt semmi vele, még csók sem. Tehát még nem csókolóztam meg semmi..

Ez nagyon gáz? Ha összejövök egy sráccal, hogy mondjam el neki? ...



2017. febr. 7. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, és nem kell beszélned az előző kapcsolataidról.
2017. febr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj már! Miért lenne ez elfogadhatatlan? Tök természetes dolog, hogy ennyi idősen nem volt még semmi. Kérlek ne fogd már fel ezt versenyként... annyi az idióta csaj aki csak azért megdugatja magát, mert fél hogy nem lesz menő. Te ne legyél ilyen! Egyetlen normális srácot sem fog zavarni, hogy tapasztalatlan vagy. Akit meg zavar, az egy ostoba barom úgyse lenne vele normális kapcsolatod, szóval jobb is ha időben kiderül.
2017. febr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy normális lány
2017. febr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is 17 évesen kezdtem randizni. Nem ciki semmi. És amúgy ez is egy jó próba, ha elmondod és kiröhög, akkor mehet is a levesbe. :D
2017. febr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyosak vagytok!😃
2017. febr. 7. 19:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem mondták; nem késtél le semmiről. A csókolózás egyébként is olyan dolog, amit ezerféleképpen lehet jól csinálni, és amit szinte senki sem ugyanúgy csinál. Ennélfogva senki sem veszi észre, hogy még nem művelted senki mással.
2017. febr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!