Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most nagyon gáz, hogy beszólta...

Most nagyon gáz, hogy beszóltam neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban, aki állandóan kritizál mindent. Jött egy új lány az osztályba év elején, szerintem és a többiek szerint is nagyon jól néz ki.

Ez a gyerek meg csak fikázza. Vastagnak találja a lábát, ami röhejes, mert ő meg eléggé húsos.De mindig ezt csinálja, ha valaki mutat egy jó nőt, akkor csak fintorog, mint valami hozzáértő, aki ezer nővel volt már.

Tegnap annyira idegesített már, hogy mondtam neki még szerencse, hogy érted rajonganak a csajok, van miből válogatni. Erre nagyon megsértődött,látszott, hogy nagyon megbántódott, kicsit sajnáltam is. Ti bocsánatot kénétek?


2017. febr. 8. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. febr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Á, ezért nem kell bocsánatot kérned. Ez csak egy kis fricska volt, ami valószínűleg járt neki.
2017. febr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Valakinek észhez kell téríteni.
2017. febr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nem kérnék. Semmi olyat nem mondtál neki, ami indokolná a bocsánatkérést. Ő vajon kér valakitől is bocsánatot a kritizálásáért?
2017. febr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat!. Nem szokott bocsánatot kérni. Lenézi a lányokat.
2017. febr. 8. 12:09
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meleg azert utalja a lanyokat ennyire, amugy nehogy bocsanatot kerj tole most jol megkapta ami jart neki.
2017. febr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is meleg, egyértelmű.
2017. febr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A srác csak egy fsz, aki a saját kudarcait ártatlanokon tölti ki. Olvasgass kicsit felnőtt párkapcsolatok témában, fêrfit és nőt is bőven találsz, aki még a kenyér drágulásáért is a másik nemet ócsárolja.

Én leszbikus vagyok, de ha egy pasas jól néz ki, akkor jól néz ki, na :D

Biztosan nem kérnék bocsánatot a helyedben, a leírás alapján megérdemelte.

2017. febr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
történt valami kedves kérdező?
2017. márc. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!