Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te elvinnéd a helyemben?

Te elvinnéd a helyemben?

Figyelt kérdés

Ha lenne a párod egyik rokona,aki munkanélkűli és ráér egésznap.

Szóval,van egy beteg macskája,és megkért,hogy vigyem be tegnap dokihoz 25km-re laknak az orvostól tegnap bevittem őt és a macskát,fél napom ráment,majd haza is vittem őket utánna mentem dolgozni éjszakára...

de ma rám írt,hogy nem tudnék e elmenni a macskáért este,mert reggel visszakellet hoznia és estig marad a macska dokinál,de ő már nem akar vissza jönni érte(mármint kényelmesebb lenne,ha én mennék,mert nekem van autóm. Tegnap benzint én fizetem. Ma megint megyek dolgozni éjszakára és nem igazán van kedvem elmenni. Te elmennél érte?

Ja és még az,hogy nem szeretnék macskát hozzni hozzánk,mert nem akarom,hogy elkapja az enyém.Ha pedig elvinném,akkor elmenne egy csomó időm és valószinű megint én fizetném..


2017. febr. 8. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Nem hangzik megérősnek.. :D Szerintem ne tedd :)
2017. febr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Ne menj el.
2017. febr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Ne legyen bűntudatod,majd megoldja a gazdája.Így is sokat köszönhet már neked.
2017. febr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 longlife ***** válasza:
Mond meg neki bocs most nem fér bele.Sem időben,sem anyagilag.
2017. febr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mi vagy te, a személyi titkára?
2017. febr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!