Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ilyen esetben elvinnéd a...

Ilyen esetben elvinnéd a gyerekorvosi ügyeletre vagy megvárnád a hétfőt?

Figyelt kérdés

Tegnap este 11-től folyik a 6 hónapos kisfiam orra és köhög. Éjjel óránként kellett orrcseppezni + orrot szívni neki, mert felébredt, hogy nem kap levegőt és sír. Láza nincs, a kedve jó. Én már 4. napja küzdök a betegséggel, valószínűleg tőlem kapta el. Nekem a torkom is fáj.

Ma a kórházban van gyerekorvosi ügyelet, a gyerekorvosunk hétfőn délelőtt rendel legközelebb.


2016. okt. 15. 07:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Én elvinném, márcsak azért is, hogy ne szenvedje végig a hétvégét.
2016. okt. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha nincs láza semmit nem csinálnak vele. Cebion csepp, orrszívás. Ennyi. Óránként viszont nem szabad csöpögtetni az orrába tengervizessel sem.
2016. okt. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
2. válaszolóval értek egyet, ha nincs láza nem fognak semmi mást mondani neked, mint amit eddig is csinálsz, köhögésre viszont tudom ajánlani neked nagyanyáink jól bevált módszerét: disznózsírral kend be a mellkasát, rá egy textilpelenka, ez rákötözve fáslival vagy sállal ami van otthon, ebbe legyen egész nap, éjszaka is... :)
2016. okt. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Ma munkanap van, van normál rendelés.
2016. okt. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

En se vinnem meg, majd hetfon , ha nem javul.

Szopizzon/igyon sokat, es parologtass a szobajaban.

2016. okt. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnos a mi orvosunk nem rendel ma, itt csak ügyelet van. Köszönöm a válaszokat! Veszek Cebion cseppet.
2016. okt. 15. 08:22
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem ügyelleti eset. Ráadásul semmit nem tudnak vele csinálni.
2016. okt. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha nincs láza semmit se fognak vele csinálni írták páran... ha láza lenne se csinálnak vele semmit, hanem hangulattól és a doki stílusától függően elmagyarázzák,hogy kell lázat csillapítani stb stb aztán elmondják,hogy szívd az orrát meg a torkára ajánlanak valamit vagy netán fel is írnak valamit és közlik,hogy vidd majd a gyerekdokihoz és különben meg ez nem olyan dolog amihez az ügyelet kell.Felénk ritka az ügyeleten olyan doki akiből annak ellenére,hogy gyerekekkel foglalkozik egy alap kedvesség és megértés is áradna.
2016. okt. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is azt tudom mondani, hogy nem ugyeleti eset az orrfolyas. Megertem, hogy aggodsz, de ugyeletre csak akkor vinnem, ha nem tudom levinni a lazat.
2016. okt. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, es miwlőbbi jobbulast nektek!
2016. okt. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!