Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek! Elmondja...

Nem tudom mit tegyek! Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Az van hogy a legjobb barátnőmnek legyen A van egy barátja, hát mármost én ma láttam a nevezetes fiút hívjuk B-nek egy másik lánnyal aki legyen C.

A,B és C egy csoportba járnak matekra és elég jóban is vannak.A és B úgy 6 hónapja vannak együtt. Ma A nem volt suliban betegség miatt és feltünően sokszor láttam ma együtt nevetgélni Bt és CCt, amivel nem is lenne baj csak suli után dolgom volt a városban és az egyik pizzéria előtt mikor elmentrm benéztem az ablakon és ott ültek együtt ölelkezve. B súgdosott valamot C fülében aki ezen láthatóan nagyon jól szórakozott.

A kérdésem az lenne hogy szóljak én A-nak vagy beszéljek a fiúval hogy tudok róluk?

Azért nem tudom mit tegyek mert nem én akarok a kapcsolatuk tönkretevője lenni. A barátnőm pedig eléggé lelkis és attól félek engem is megutálnabár ez lehet hogy paranoia



2017. febr. 9. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Macskáknál ez gyakori.


Vagy kategóriát tévesztettél...

2017. febr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha most szólsz neki hogy B mit csinál akkor A nem tanulja meg magától soha, vagy csak később hogy kiben mennyire lehet bízni.
2017. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!