Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Véletlenül felhívtam anyát,...

Véletlenül felhívtam anyát, mert elfelejtettem, hogy mikor kezdődik a megbeszélése. Hogy magyarázzam ki?

Figyelt kérdés

Szörnyen mérges lesz és sajnos jogosan. Azt hittem már végzett, egy órával korábban hittem. Nagyon belázasodtam és félálomban felhívtam, hogy hozzon gyógyszert, mert ledőltem, mikor hazaértem a suliból.

Azt mondom, hogy benyomódott, akkor elhiszi?

Elő szokott az is fordulni néha.


2017. febr. 10. 12:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Azt amúgy utólag nem is mertem mondani, hogy lázas vagyok. Inkább elmentem a zsebpénzemből gyógyszert venni. Arra mindig nagyon ideges, ha azt mondom beteg vagyok, kiabál is. Annyira rosszul voltam, hogy azt hittem, nem tudok lemenni a boltig sem. Fogalmam sincs, hogy mit tudnék csinálni.

Tavaly egyszer voltam náthás és volt egy hasmenéses vírudom, de ennyi.

Most idén meg a sokadik. Ők is állandóan taknyosak.

Anyának a munkája mindig fontosabb nálunk.

2017. febr. 10. 18:15
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki azért ordibál, mert beteg a gyereke, akkor az egy fogyatékos. ( Maximum ha direkt nem öltözöl fel és úgy mész ki állandóan, akkor én is erélyesebben szólnék, de egyébként nem is értem ezt)
2017. febr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!