Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez vajon mi volt? Csapda!?

Ez vajon mi volt? Csapda!?

Figyelt kérdés

Épp tanulószobán ültem,mikor a suli portása bejött a terembe,hogy ez meg ez keres,apukám küldte,hogy jöjjön értem,mert ő lebetegedett és nem tud értem jönni.Kinéztem az ablakon,és egy számomra teljesen ismeretlen férfi várt ezek szerint rám. Hozzátenném,már öt éve egyedül járok haza!

Mikor mentem haza a suli hátsó kapuján mentem ki,hogy még csak véletlenül se fussak vele össze. Mikor hazaérkeztem megkérdeztem apukám,hogy jól van,nem beteg-e?de a válasza az volt,hogy nem,miért?

Nagyon megijedtem,nem tudom hogy ez mi akart lenni!


2017. febr. 10. 15:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
valami elmebeteg figyel teged regota es lehet el akar rabolni, fiu lany vagy?? mennyi idos??? ezt mindenkepp mond el otthon!!!!!!
2017. febr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
El is mesélted utána az egészet apukádnak? Mit szólt hozzá?
2017. febr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Már csak idő kérdése és eladják a szerveidet .
2017. febr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Apának nem mertem elmondani,anyunak mondtam,azt mondta hogy most ameddig csak szükséges,addig kísérgetni fog.
2017. febr. 10. 15:39
 5/15 anonim ***** válasza:
es apadnak miert nem mered elmondani? ne orjitsel mar meg.
2017. febr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Komolyan ennyi eszük van a mai kamaszoknak? Normális vagy, hogy nem mondtad el apádnak? Atyaég....
2017. febr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ahogy ismerem anyut,már biztos tudja apukám is.
2017. febr. 10. 15:43
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
6! Nem ismered az apukáját, sem őt magát, miért kell egyből tombolni?
2017. febr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
6. Mondd el azt a lehetőséget amikor nem jó ötlet szólni mindkét szülőnek ilyen esetben?!
2017. febr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8. Az a baj, hogy a lány nem veszi észre ennek a súlyát, valaki el akarta rabolni és név szerint ismerte.
2017. febr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!