Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utálom a nevem, nagyon ritka...

Utálom a nevem, nagyon ritka nevem van (összesen azt hiszem 2 család van ilyen névvel Mo-n), és hülyén is hangzik. Más is van hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Tudom, ha férjhez megyek, akkor megváltoztathatom, de mi van, ha neki is hülye neve lesz, vagy nem akar elvenni? Annyira ráparázok erre, már kb név alapján döntöm el, melyik pasival állok egyáltalán szóba, nehogy egy szintén fura nevű tetsszen meg. :D utálok már bemutatkozni is, pizzát rendelni, bármilyen törzsvásárlói kártyát rendelni, mert még ha nyomtatott betűkkel írom tök szépen, akkor is átkeresztelnek... meg folyton mondják, hogy de "érdekes", meg "honnan ered"... már unom 20+ évesen ezt is. Kiskoromban csúfoltak is vele, de az a legkevesebb. Ilyen névvel vezető pozícióban sem tudom elképzelni, pedig gazdasági egyetemen tanulok... legszívesebben elbújnék egy asztal mögött, hogy emberekkel se találkozzak, akiknek be kell mutatkoznom... vagy nincs ennek ennyire jelentősége?

2017. febr. 10. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagykorú vagy, akkor némi anyagi áldozatok árán tudsz nevet változtatni.

Egyébként kissé túlreagálod az egészet szerintem. Más inkább örülne annak, hogy nem egy a sok közül.

2017. febr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyedivé tesz ez jó is lehet. Nekem gyakori a vezeték és a kereszt nevem is nagyon rossz volt hogy amikor suliba jártam 5en voltunk egy osztályba ugyan azzal a névvel. Ráadásul mindig vissza kelett kérdezni tanároktól meg a haveroktól hogy melyik xy?
2017. febr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A keresztnevem cserébe tipikus tömegnév, 3-an voltunk az osztályban gimiben, ahogy most a munkahelyemen is... legrosszabb kombináció :D
2017. febr. 10. 21:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

arnold kimondottan büszke volt a vezeték nevére,pedig mindenki azzal jött neki,hogy ezt bizony senki nem tudja kimondani angol nyelvterületen és soha nem fogják megjegyezni,változtassa meg.

aztán már elég rég mindenki lazán kimondja,hogy schwarzenegger.

2017. febr. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ugye nem ti vagytok Halálék? Ez a kedvenc magyar vezetéknevem.


[link]

2017. febr. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem nagyon erdekel, hogy mi a neved, oszd meg velem legyszi!!:))
2017. febr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem mi vagyunk! :D
2017. febr. 14. 19:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a keresztnevem nem tetszik. Nem is gyakori. Utálom. De igazából nem kattogok rajta ennyit.. Ez van ezt kell elfogadni.
2017. febr. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!