Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a dologról?

Figyelt kérdés

Van 2 osztálytársam, akik azért piszkálnak, mert szemüveges vagyok (10. Évfolyamban, rly??) és én ennek hatására elkezdtem nem hordani. Az összes tanárom azt mondja, hogy ez nem oké, de én mégis úgy vagyok vele, hogy nem szeretném hordani. Amikor pedig felvettem, az egyik tanár beszólt, hogy most még nagyobb szerencsétlenebbnek nézek ki. Most sem hordom. Szerintetek mit tegyek, hogy ne szólogasson be senki, csak azért mert szódásüveg-szemüvegem van?

(Most komolyan kérdezem, mert lehet, hogy ez másnak nem mond semmit, de nekem ez nagyon is bántó)


2017. febr. 10. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Még megértem, hogy az osztálytársaid szólnak be, na de hogy a tanár leszerencsétlenez?

Ne foglalkozz vele. Ha muszáj (nem látod a táblát vagy az írásodat) hordd nyugodtan. Aztán majd kikerülsz ebből a társaságból és rájössz az életben senki nem azt fogja nézni hogy szemüveges vagy-e vagy nem.

2017. febr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Hordjál kontaktlencsét.
2017. febr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát az az igazság hogy a lencsével úgy vagyok, hogy nem szeretném, mert mindig viszket a szemem és hát... Akarja a **** kidörzsölni. Azért köszi, hogy rákattintottál a kérdésre.
2017. febr. 10. 23:07
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
A tanárt jelentsd az igazgatónak a gyerekekkel meg ne foglalkozz. Csodálkozom azon hogy 10.sek vagytok elég durva hogy ennyi idősen is ez megy. Hord a szemüveget hisz a látásod csak roszabb lesz ha erőlteted a szemed.
2017. febr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fatal_3rror_ ***** válasza:
A tanárt én is jelenteném az igazgatónak, írásos formában is hogy nyoma maradjon.
2017. febr. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!