Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok, öregnek érzem...

20 éves vagyok, öregnek érzem magam, nincs értelme semminek az élet csak szenvedés, úgy érzem nincs értelme a létezésemnek. Megtegyem?

Figyelt kérdés

Sose szeretett senki, még a saját családom se. A legtöbben utáltak. Általánosban is, mindig én voltam aki lenyelte a rohadt beszólásokat, ha voltak is barátaim ők mindig elfordultak. Rengetegszer megvertek, megaláztak, undorító aljas módon. Emiatt szociális fóbiám van. Voltam gyógyszerfüggő. Túlzott szorongásaim vannak, ritkán durva dühkitöréseim. Most is sírva írom ezt. Nem bírom úgy érzem. A tanáraim is folyton csesztettek a gimnáziumban, az iskola szégyene voltam.


Sorra elbukok mindent, MINDENT ELRONTOK, semmi se sikerül. Képtelen vagyok bármit is véghez vinni. Itt vagyok 20 évesen 0 végzettséggel, semmim sincs.

SENKIM ÉS SEMMIM.

Gyűlölöm az életet.

Nem bírom már.

Egyszerűen nincs értelme. A saját házamban megtűrt személyként élek.

Az lenne a legnagyobb ajándék ha lenne egy szobám valahol, ami csak az enyém, egy kulcsra zárható ajtóval ahová bármikor elvonulhatok és azt csinálhatok amit akarok. Már ez is hatalmas boldogság lenne.

De nincs ilyen. Keresem a helyemet de sehol se vagyok otthon, sehol se vagyok a magam ura. Emberektől függök folyamatosan, és sose tettem még azt amit tényleg akarok.

A szüleim sokszor megvertek, terrorban tartottak. Sose szerettek, semmilyen mód nem is mutatták. A testvérem is magának való és csak addig vagyok jó ameddig olyan kedve van vagy unatkozik.


Más ismerősöm lassan diplomázni fog, nekem meg semmilyen végezettségem, de már nincs energiám végigcsinálni semmit, nincs lelki erőm SEMMIHEZ...

Nem érti senki. De az életet egy kényszernek érzem, egy sötét elvárásokkal teli börtönnek, és ha valaki nem tud megfelelni az kihullik és kitaszítottá válik.


Végtelenül gyűlölöm magamat.

Úgy érzem nincs értelme végigcsinálni. Ugyanaz a vége mindig. Meghalunk, nem leszünk többé. Miért szenvedjek évekig? Rengeteg évet elpazaroltam az életemből a semmire. Öregedni fogok, egyre öregebb vagyok és már elszalasztottam rengeteg lehetőséget. Egy gyenge kis élőlénynek érzem magam akinek arról szól az egész élete hogy menekül, nehogy eltiporják.

16 évesen már megtettem. Begyógyszereztem magam. De túléltem. Volt egy elég érdekes ,,balesetem" is, azt is túléltem. De most ha megteszem, biztosra fogok menni.


2017. febr. 14. 11:37
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
76%
Nincs értelme ez alap. A kérdés itt kezdődik. Hogy ez most mi? Innen mit lehet csinálni ebben a térben. Ha nincs ilyen értelem, amit vártál. Mert úgy tűnik ennek ellenére lehet mozogni. Fura.
2017. febr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim válasza:
84%
És annak mi értelme van hogy ezt ide kiírtad? Csak elb...szod más életkedvét is! Sokan segítenének, amint látom, de még csak válaszolni is szar rá!
2017. febr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
79%

"Szerintem akik depressziósak, azok látnak tisztán. :) Célok ide vagy oda, az életnek semmi értelme."

A második mondatoddal 100%-osan cáfoltad az elsőt.

Egyébként meg felesleges bármit mondani. Te csak egyet nyafogni jöttél ide, panaszkodni, hogy neked mennyire rossz, de annak érdekében, hogy jobb legyen, egy szalmaszálat nem tennél keresztbe.

2017. febr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
96%

"Szerintem akik depressziósak, azok látnak tisztán"

EZ tömény faxság!!!

7 év depresszióból jöttem ki, tudom milyen lent...

azóta mondhatni fent vagyok és egyre feljebb jutok...

a depresszióban nem tudsz értékelni semmit, azt hiszed igen, de nem!

semminek nincs maradandó értéke, max pillanatnyi hangulat javulást eredményez...

a depresszió egy betegség, nem egy normális elmeállapot!

csinálhatod a hülyeségeket, ha akarod...

a javulás felé az első lépést neked kell megtenned, akarnod kell, hogy meggyógyulj, de te még nem tartasz itt ahogy látom


23F

2017. febr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
69%
Akkor mi a sz@rnak írtál ide?? Tényleg, csak más életkedvét is elveszed. Igen, mindenki meghal.. De nekem rohadtul nem mindegy mikor és hogyan. Te nyavajogsz, csodálkozol ha hülyének néznek, mikor te magad teszed azzá saját magad! Mit gondolsz ,rajtad kívül mindenki rózsaszín ködben nevelkedett?? Baromira nem! És én igenis büszke vagyok arra ,hogy önerővel kimásztam a szarból,tanultam ,dolgozom és eltartom magam. Jo kedvű vagyok és van kit szeretnem. Lesz családom. Nem sirankozom,teszek érte!
2017. febr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Igen NYAFOGNI jöttem ide, és? És akkor mi van? Ennyi nem jár nekem? 7 év szenvedés után? Hogy nyafogjak egyet? Honnan tudod hány szalmaszálat tettem én keresztbe? Mit tudsz rólam? Ezt a pár sort? Miért kell okoskodni? Miért kell játszani a nagyokost mindenkinek? Ne imádjátok már ennyire magatokat. Nincs rá okunk.

Honnan tudod mennyi szenvedésen mentem keresztül? Próbáltad már megölni magad? Tudom milyen érzés mindent feladni? Mindent elengedni, amihez eddig ragaszkodnál, saját magadat is? Bevenni sorra a gyógyszereket, majd lázasan elaludni, nem tudni hogy lesz-e holnap vagy nem?

2017. febr. 14. 12:14
 17/31 anonim ***** válasza:
Van egy jó videó. Megkeressem neked?
2017. febr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Százmillió motivációs videót láttam, olvastam könyveket meg minden szart. Nincs értelme. Rám semmi se hat. Innen már nincs kiút... rászokok valami kemény drogra aztán viszlát.
2017. febr. 14. 12:19
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

szóval ha sajnáltatod magad jobb lesz?

mondhatni ez az első lépésed a változás felé...

nem meghalni akarsz, hanem segítséget kérni...

szerinted mitől lennél boldog?


23F

2017. febr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
17%

Próbáltál már drogokat? Az sem olyan egyszerű ám.


Ha ilyesmit akarsz lehet a varázsgomba jó tanító lenne, ha nem is könnyű.

2017. febr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!