Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi van ha 16 vagyok és nincs...

Mi van ha 16 vagyok és nincs okom rá hogy tovább éljek?

Figyelt kérdés
nincsen barátaim nem tudom mit kezdjek az életemmel és nem érzem magamat életre érdemesnek

2017. febr. 14. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Hívd fel a kékvonalat, és írhatsz rám is. De a kékvonalat mindenképp.
2017. febr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Hatalmas problèma a fejedben ès rossz társaság, èrdeklődès.
2017. febr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem csak megbántottak, depis vagy de mindenképp kérj segítséget egy pszhiológus tól
2017. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

az iskolámba van kirakva plakát.valami lelki segítség...

17.00-21.00 között ingyenesen hívható,ha jól tudom szakemberek vannak a vonal végén!

16 évesen ne kezd el ezt az "életnek nincs értelme" baromságot!

2017. febr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
nem baj igy is van ertelme elned, elmesz gyarba robot leszel es termelsz eleted vegeig allambacsi szerint ertekes vagy.
2017. febr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

Bármilyen hihetetlen: nagyon sok 16 évesnek van ilyen depressziós korszaka. Többek között a hormonális változások, a pályaválasztás, családi konfliktusok, szerelmi élet (hiánya), és még ezer dolog miatt.

Természetesen el fog múlni, és meg fogod találni a helyed az életben. Kár lenne lemaradnod életed legjobb éveiről. ;)

Viszont találj valamit, ami lefoglal, és örömöt okoz. Sport, művészet, hobbi, stb. Segít azt is kitalálni, miben vagy jó és merre indulj.

Elsőre egy pályaválasztási tanácsadás se lenne rossz ötlet, hátha kapsz pár ötletet a jövőre nézve.

2017. febr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Dehát ott vannak az animék, Inori-chan :o

Láttam pár kérdésedet amúgy >.>

2017. febr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2017. febr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A kérdéseid alapján az a sejtésem, hogy te egy animés fiús lány vagy aki nemrég felvételizett, nemsokára ballag, s kevés barátja van. Nemsokára új suliba mész, új lehetőségek, új barátokra is tehetsz szert. Gondolom a szüleiddel is vannak valamennyire gondok (például, hogy nem engedik, hogy azt csináld, amit szeretsz, bár szerintem csak féltenek) s a párkeresésben is nehézségeid vannak. Emellett önbizalomhiányt is észleltem - pár kérdésedben megerősítésre vágysz (fiús lány vagy lányos lányt akarnak inkább a fiúk, stb...).
2017. febr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!