Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Semmi életkedvem nincs már a...

Semmi életkedvem nincs már a magány miatt. Hogyan éljek így tovább?

Figyelt kérdés
Senkinek semmire nem vagyok jó, az emberek hozzám nem tudnak lazán, jókedvűen állni. Inkább feszültek a társaságomban és le akarnak rázni mindig. A környéken már minden korombeli utál, iskolában csak röhögbi tudnak rajtam valamiért. Minek éljek így tovább? Nyáron is tök egyedül leszek. 18/F

2014. jún. 10. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyári munka és nem leszel egyből magányos. Ráadásul még pénzt is keresnél.
2014. jún. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a legritkább esetben ellenségesek céltudatosan az emberek. Ha úgy érzed, hogy mindenki feszült a társaságodban, akkor inkább nálad van a probléma. Lehet, hogy te akarsz nagyon laza lenni.:) Figyelj a társaságodra, próbáld kitalálni hogy mit szeretne a másik és aszerint viselkedj...
2014. jún. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Hihetetlen....ezaz önsajnàltatàs komolyan felidegesít!!!! nincs csalàdod?? vagy volt osztàly tàrsad? gyerek kori haverod???? Igaza van az elõttem szólónak...menjél dolgozni akkor!!!Amúgy tuti veled a bibi és a hozzà àllàsoddal!!
2014. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sportolj! Tornázz, biciklizz, kocogj! Csináld, és egy idő után megváltozik a világképed.
2014. jún. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Engem meg a 3. komment húzott fel!!!

Ez nem önsajnálat, ez valós probléma, amin én is átestem. 18 év körül ez előfordul. Ne foglalkozz azokkal az emberekkel, akik le akarnak rázni. Mindig légy önmagad és akkor fogsz találni barátokat. Lehet hosszú időbe fog telni, de ne add fel! Ha valakinek a társaságában nem érzed jól magad akkor ne is erőltesd. Foglald el magad valamivel és semmiképp ne zárkózz be. A munka viszont jó ötlet, de ha nincs hozzá kedved akkor meg keress valami hobbit, pl. amit a többiek írtak.

Szerintem viszont ami még jó megoldás az a napló. Nekem rengeteget segített/segít a napló írás.

Ja és próbálj reálisan gondolkozni önmagadról. Lehet, hogy csak te érzed azt, hogy az emberek kerülnek.

Élni viszont mindig is érdemes!!!!!

2014. jún. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!