Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olyankor mi van, amikor egy...

Olyankor mi van, amikor egy diák, azért nem vesz részt aktívan a testnevelésórán, mert egyes dolgokat nem mer megcsinálni?

Figyelt kérdés
Például kötélmászás, gerenda, gyűrű, bukfenc, kézenállás, szekrény. Minden másban igyekszik, de ezeket, ha fizetnének érte, se tudná megcsinálni, mert fél.

2017. febr. 15. 03:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én magasugrással voltam így, le volt döntve egy amúgy felkötött baromi nagy és vastag "szőnyeg", és arra kellett ráhuppanni a rúdon át. Nem tudom, hogy miért, de rettegtem tőle, pedig legmagasabb voltam az osztályban, egyszerűen mindig megálltam előtte, ránéztem a tanárra, és elvonultam karóval. Ha nem szemét a tanár, nem fogja agyonerőltetni, mert látja rajtad, hogy nem akarod, próbáld meg megbeszélni vele óra előtt, vagy közben, ha félre tudtok vonulni kicsit. A jegyet valszeg megkapod, mert kivételezés lenne, ha nem kapnád, de majd kijavítod mással.
2017. febr. 15. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már iskolás, de mindig meg akartak buktatni tesiből, mert a többi dologban meg béna voltam, nem ugrottam akkorát, nem dobtam akkorát, nem futottam olyan gyorsan, mint kellett volna. És egy csomó dolog, amit nem mertem megcsinálni.
2017. febr. 15. 04:20
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon tanárfüggő, összeszedtem magam felülésnél, meg ilyen alapabb dolgoknál, és megadták a jobb jegyet, nézték azt is, hogy mennyire látják rajtad a próbálkozást. Szerencsére középsuliban e tekintetben könnyebb dolgom volt, mert ott nem kellett sem magasat ugrani, sem kötelet mászni, amitől szintén tartottam.
2017. febr. 15. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem ezeknél pont az a lényeg, hogy legalább megpróbálod. Ha valaki viszont közli, hogy én nem csinálom, akkor mit tud tenni a tanár?

Ez sokaknak lehet félelmetes, de azért szerintem simán legyőzhető, nem kell szaltót ugrani gerendán..

2017. febr. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
en is feltem mindig megis megcsinaltam ezeket mind, igaz mindig benazas lett a vege meg szerencsetlenkedes de a 3-ast mindig megadta, kotelre fel se birtam maszni egyszeruen tul gyenge voltam csak logtam rajta meg arra is adott egy kettest mert probalkoztam, ez altalanosban volt, kozepsuliban mar jo volt be se nagyon kellett menni tesire ha igen akkor se csinaltunk nagyon semmit.
2017. febr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ezeket teljesen értelmetlen erőltetni. Ha valaki fél tőle, kapjon más feladatot. Nem mindenkinek vannak ugyanolyan adottságai... Ez alapján megkülönböztetni embereket nettó hülyeség.
2017. febr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%
miert adna mas feladatot?? a valo eletben se erdekli a kutyat se ha valaki fel vmitol szembe kell nezni vele, am nalunk is volt olyan dagi flegma lany aki kijelentette ö nem csinalja 1-est kapott mindig epp h nem bukott meg.
2017. febr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

"miert adna mas feladatot?? a valo eletben se erdekli a kutyat se ha valaki fel vmitol szembe kell nezni vele"

Szembe kell nézni vele, ja...az életben biztos baromi sok hasznát fogja venni a gyűrűnek meg a felemáskorlátnak :DD

Miért kéne szembenézni vele? Pont emiatt a hülye hozzáállás miatt rossz az oktatási rendszer. Az emberek különbözőek, nem mindenki jó a sportban, ahogy nem mindenki jó az éneklésben sem. Ezeket nem is szabadna osztályozni, mert csak feleslegesen megaláznak vele embereket, és versenyhelyzetet teremtenek olyasmiben ami adottság kérdése is...

2017. febr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem csinálja meg, 1-est kap. Nálunk ez így működött. Mondjuk az más tészta, hogy év végén kb. mindenki 4-es, 5-ösre lett lezárva, függetlenül a jegyeitől. Nekem csak 1-től 3-ig terjedő osztályzataim voltak tesiből, mert ugyan én mindent megcsináltam, de lassú voltam, gyenge, kisnövésű, stb., szóval 3-asnál jobbat sosem kaptam semmiből. De év végén mégis mindig 4-esre zártak le, mert minden más tárgyból meg 5-ös voltam és nem akarták elrontani nagyon az összképet a naplóban. :D
2017. febr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én mindent megcsináltam, kivéve a fején állást. Közöltem a tanárral, hogy az nem megy (h.lye fejem van és egyszerűen nem lehet rajta megállna, eldőlök, mint a zsák. Emiatt féltem már tőle, mert összevissza beütötte magam). "próbálkoztam", eltettem úgy a kezem, meg a fejem, mint indulásnál és ennyi. Cserébe helyette szaltóztam, meg pörögtem neki jobbra balra, mindenféle tigrisugrásokat (ezt leszámítva én voltam a legjobb a lányok között tesiből). Ha jól emlékszem elsinkófálta nekem mindig az ezért járandó karót (nem írta be). Teljesen megértem a félelmet, volt, hogy én is nvagyon beütötte a könyököm, vagy a fejem szekrényugrásnál. Az egy baromság, való életben ki a bánat ugrálgat át dolgokat a kaszkadőrökön kívül? Megoldás, hogy szorgalmasan csinálni kell a többi dolgot, hogy lássák, hogy nem lusta vagy és őszintén szólni, hogy félsz és az az 1-2 dolog nem megy, elmondod hogy kell, meg odakészülsz/megpróbálod az elejét és a veszélyes résznél leállsz.
2022. febr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!