Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez depresszió? Segítség!

Ez depresszió? Segítség!

Figyelt kérdés
Már kb 3 hónapja tart ez, amióta átiratkoztam egy másik iskolába. Lettek barátaim szoval nem ez a baj. Amióta ott vagyok, mindenben csak a rosszat látom. Folyamatosam rossz a kedvem és nagyon sokat sírok is. Bármin eltudom sírni magam.. a barátomnak mindig elmondom mi bánt, kisírom neki magam és utana egy kicsit jobb viszont ugyan ugy vissza zuhanok. Mindenen stresszelek, mindenből problémát csinálok. Ok nélkül veszekszem bárkivel, bántok meg bárkit. Van amikor rohamosan sokat eszek, de van amikor egesz nap semmit. Nem szeretek a szobámból kimenni szabad időmben, nemszeretek emberek között lenni. Volt olyan is, hogy már azon gondolkodtam, hogy egyáltalán miért élek meg? Miért nem halok már meg? Pszichológushoz nem mehetek, a szüleim ezt csak "hisztinek" tartják.. mit tegyek?

#depresszió #sírás #dühromahok
2017. febr. 21. 20:56
 1/4 Főmufti ***** válasza:
pedig problémáid vannak. ha nem is depresszió, elég rendesen magad alatt vagy. önként mentél másik iskolába?
2017. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kései Sirató ***** válasza:

Igen, az a baj, hogy nagyon sajnálod magad. Az iskola csak pár év, tervezz előre, mi lesz utána? Ha tudsz célokat kitűzni, az már előrelépés a gyógyulás felé.

Én azért a helyedben keresnék egy pszichológust, rengeteget tud segíteni.

2017. febr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Klasszikus tinihiszti. Világfájdalomból és senki nem ért meg-ből áll össze. Idővel elmúlik.
2017. febr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez a "tinihiszti" egy nagy szarság. Es ha te csak ilyen válaszokat tudsz adni, nem kéne ilyen oldalakra regisztrálnod. Én segítséget kértem, és nem az idióta véleményedre voltam kíváncsi, pontosabban nem az ilyen idióta emberek véleményére. Az első válaszólónak: igen én döntöttem el, de igazából nem gondolom hogy az iskola lenne a ludas..
2017. febr. 24. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!