Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen vajon?

Miért ilyen vajon?

Figyelt kérdés

Van egy illető (amúgy férfi,harminc valamennyi lehet), aki chaten,facebookon,e-mailben teljesen normális,rendes,segítőkész,akkor viszonylag közvetlen.Élőben mikor egyszer hosszasabban beszéltem vele,akkor is ugyanilyen volt.De néha ,mikor csak úgy meglát,akkor mintha kicsit hűvösebb lenne,meglepett fejet vág ha meglát , valahogy furcsa.Én köszönök előre neki,de mintha a köszönése is olyan "hűvös" lenne.Meg mindig tegezett,egyszer magázott,mikor előtte sosem csinált olyat,most megint tegez mint előtte.


Valahogy más a chaten,e-mailben,egyszóval írásban mint élőben.

Néha elgondolkodok hogy van valami baja velem,de írásban nem ilyen,csak ha hirtelen meglát valahol.


20/L


2017. febr. 22. 15:05
 1/4 A kérdező kommentje:

Arra is gondoltam,hogy mivel tanácsot kértem tőle egy-két dologban,hogy ez zavarja,de mikor elnézést kértem,(tudom hogy sok a dolga), írta hogy ne szabadkozzak,és hogy szívesen segít.


:/

2017. febr. 22. 15:12
 2/4 A kérdező kommentje:

Azért foglalkoztat ez,mert általában pont fordítva van,hogy valaki élőben beszédes,közvetlen stb de nem szeret chatelni.

Ez meg a fordítottja.


Gondoltam hogy valamiért kellemetlenül,feszélyezve érzi magát,hogy félénk :D

De miért lenne ilyen?Akkor írásban jobban megnyílik?


Már én érzem magam rosszul hogy vajon miért ilyen.Már azon gondolkodok hogy direkt nem fogok arra menni ahol összefuthatok vele.

2017. febr. 22. 15:17
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerintetek hogy viselkedjek vele ha mégis találkozunk?Legyek én is távolságtartó vagy mosolyogjak rá?


Tulajdonképpen már akkor kellemetlenül érzem magam,ha meglátom.Nincs semmi bajom vele,sőt.Csak bűntudatérzésem van ilyenkor.

2017. febr. 22. 15:20
 4/4 anonim ***** válasza:
lávcsi van, béjbeeee
2017. febr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!