Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok rólam? "drogos"...

Mit gondoltok rólam? "drogos" vagyok?

Figyelt kérdés
Elég sok mindent kipróbáltam már, volt fű, herbá, alkohol, speed, eki, LSD, gomba nagyjából ennyi. Gimnazista koromban (főleg az utolsó 2 évben) elég sokat szívtunk, volt, hogy pár hónapig kb minden nap. Aztán lassan 3 éve felköltöztem Pestre, azóta sokkal ritkábban tolok bármit is (kb havonta egyszer szívok még, de kb ennyi). Viszont nekem semmiféle komolyabb drámám nem volt ezzel a dologgal, bem esett különösebben nehezemre csökkenteni az adagot, szeretek józan lenni, tudom, hogy a józanság a legalkalmasabb a mindennapi életre. Persze, amikor mondjuk egy hete szív az ember és elfogy, az akkor egy kicsit rossz egy 1-2 napig, de ennyi. Nem gondolom, hogy bármit is ártott volna, vagy, hogy valaha is függő lettem volna, nem is leszek az. Teljesen jól megvagyok, élem az életem. Sokak szerint ez lehetetlen, meg biztos csak magamat áltatom, már nem is vagyok ember, csak a szer éltet, persze :D hát nem. Szerintetek?

2017. febr. 24. 09:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Utálom a drogosokat.
2017. ápr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
undorito vagy magadnak csinaltad a bajt remelem bele is d....tel
2019. máj. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!