Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet úgy valakinek...

Hogy lehet úgy valakinek önbizalma ha állandóan leszólják mert ronda?

Figyelt kérdés
Már azon is túl van hogy elkezdte semmibe venni az efféle megnyilvánulásokat. Hiába, mert folyton vannak akik nem tetszésüknek adnak hangot, és ezt ép elmével el nem lehet viselni. Ha már ránéznek, csak fintorognak és ócsárolnak. Mit tehet aki ilyen helyzetben van? Vonuljon el egy lakatlan szigetre?
2017. febr. 26. 03:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A szépség túl van értékelve. Akiknek olyan fontos, hogy leszólják más külsejét akkor csak sötét, korlátolt bunkók lehetnek. Ne törődj velük, valszeg a saját szüleik sem tették, hogy ilyen mentalitásúak és sekélyesek lettek.
2017. febr. 26. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Az még hagyján ha beszólnak, de képzeld el, fel sem veszik dolgozni sehova, na akkor mit tennél ? nesze neked önbizalom. Mehetsz a kuka mellé hajléktalannak.
2017. febr. 26. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Leginkább sehogy.
2017. febr. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen az élet.

Számos helyen fontos a kinézet, nem leszel modell, pultos lány, titkárnő, és sorolhatnám.

Azonban minden más lehetsz!


Találnod kell egy olyan embert, akinek tetszel, és az pont elég lesz!

2017. febr. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 BlackSword ***** válasza:
0%
Miért tartod magad rondának, illetve miért szólnak be???
2017. febr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nehéz helyzet, mert ebben a társadalomban nagy hangsúly van a külsőre fektetve. Ennek ellenére a bunkó emberekkel nem kell foglalkozni. Valóban szeretnéd az ő elismerésüket? Rengeteg ember van, akit nem csak a külső érdekel, velük kell kapcsolatokat teremteni. Biztosan vannak jó tulajdonságaid, megvan az érdeklődési köröd, ezeket nem lehet elvenni tőled, és azt sem, hogy jól érezd magad annak ellenére, hogy ki mit gondol.
2017. febr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Sehogy. Mert hiába a látszólagos önbizalom, legbelül mindig őrlődik az ember.

Én rondának tartom magam. Amióta csak az eszemet tudom mindig kilógtam a sorból. Általános utálatot soha nem kaptam, vagyis a külsőm miatt nem kaptam a közvetlen környezetemben negatív kritikát. De valahogy mindig éreztem, hogy ők is csúnyának látnak. Viszont vadidegen emberektől már hallottam ilyesmit és az sem esett jól, persze túl tettem rajta magam, hiszen idegenek.

Gyerekként ehhez társult az is, hogy súlyproblémáim voltak. Nem voltam kövér vagy elhízott, csak 20-25 éves korom között volt egy rövid időszak, amikor már átléptem a határt, előtte mindig a normális határt súroltam.

A családban kaptam a legtöbb negatív kritikát a külsőm vagy súlyom miatt.

Ahogy felnőttem, elfogadtam, hogy ez van. Szerencsére aki páromként mellettem van vagy volt eddigi életem során, mindig éreztette velem, hogy szeret és neki igenis szép vagyok. Elvileg ez lenne a lényeg.

Látszólag igyekszem magabiztosnak lenni, de legbelül állandóan kínlódom. Lefogytam, de soha nem elég jó amit látok a tükörben. Néha jól érzem magam, néha pedig gyűlölöm magam. Társaságban mindig kisebbség érzetem van, nem érzem magam egyenrangúnak. Ha kövér nőkről viccelődnek, vagy csúnyaságot emlegetnek, mindig azt gondolom, érzem hogy rólam is szó van a nagy általánosságban.

Pedig valahol mélyen tudom, hogy ezt csak én gondolom így.

Olyan mókuskerék ez, amiből nincs kiút.

Szép és bölcs szavak, mikor valaki azt mondja, hogy fogadd el magad, de aki benne van ebben, csak az tudja igazán, hogy igazából soha nem lehet.

Egy idő után az ember csak bele törődik, vagy szimplán csak más lesz a fontos, ahogy öregszik.

2017. febr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nincsenek súlyproblémáim. Nálam az arc a baj, amit sajnos nem tudok lecserélni.
2017. febr. 26. 13:27
 9/11 BlackSword ***** válasza:
Mi a baj az arcoddal???
2017. febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Az hogy egyszerűen ronda. És ha rámnéz valaki rögtön az első reakciója hogy elokádja magát, fintorog. Az utcán, szórakozóhelyen, munkahelyén.

Lehet mondani hogy vegyem őket semmibe, de ilyen szintű lenézést nem tudok.

2017. febr. 26. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!