Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyen egy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen egy férfinak önbizalma, ha állandóan levegőnek nézik vagy visszautasítják?

Figyelt kérdés
"Kedvencem" amikor odamegyek egy lányhoz, még ki se nyitottam a szám, de már fordul el. Pedig nem vagyok büdös, ápolatlan, szerintem ronda se.
2011. márc. 22. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Miből gondolod, hogy egy ember attól lesz értékes, ha ügyesen csajozik/pasizik?

Az önbizalom kiépítése nem egyszerű dolog, de talán először fel kellene ismerni a saját értékeinket hozzá. Találni valamit, akár hobbit, akár munkát, tanulást, bármit, amiben jó tudsz lenni, ezt fejleszteni, megtanulni elfogadni önmagad és értékelni azt, aki vagy.

A valódi önbizalmat nem a csajok fogják adni, akikhez odamész és nem utasítanak el (jó, tudom, ez is önbizalom növelő lehet azért),hanem neked kell elsősorban magadban kiépíteni.

A világ elég kegyetlen tud lenni, de ha nem is mindig az, az biztos, hogy nem törődik veled (kivéve azokat az embereket, akik szeretnek), nem fog hozzásegíteni, hogy bízz magadban. Sajnos ez van. :(

2011. márc. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vannak dolgok, amikben ügyes vagyok. Pl. programozáshoz szerintem van tehetségem. De mit érek vele? Ha egy lányhoz kell odamenni ugyanúgy benne van a fejemben az előző 20 eset, amikor nem érdekeltem.
2011. márc. 22. 15:56
 3/6 anonim ***** válasza:
sz*ard le! gondolj csak bele, hogy 10-20-30 év múlva valami suttyó régen menő voltam segglyuk típusú igénytelen tróger mellett köt ki egy panelban, és azon fog aggódni, hogy miből fizessen rezsit! te meg a programozással jó pénzeket fogsz keresni, meg lesz mindened ami kell. akár kilóra is megveheted majd az ilyen szutykokat.... ba*szni kell bele! a lényeg, hogy tűzz ki komoly célokat és tegyél meg mindent, a nők meg kapják be!
2011. márc. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2011. márc. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Na látod itt a hiba! A saját magadhoz való viszonyodat külső körülménytől( lányok visszajelzése) teszed függővé..vagyis ha egy lány szerelemes belém és rólam ábrándozik akkor szerettem magam ha nem szeret egy lány akkor értéktelen ember vagyok.....HIBÁS!!!!!!!!!!!!!!

Mert nem lehet mindenki odáig érted..vagy ismersz olyan embert aki mindenkinek tetszik( mindenkinek kivétel nélkül!) nem hinném szóval ne másoktól tedd függővé az önbizalmad...én úgy csajoztam, hogy lesz#rtam magam..vagyis csak a lányra koncentráltam nem pedig magamra( természetesen fürödtem és a többi) csak úgy értve nem érdekelt mit gondol rólam, nem érdekelt milyen benyomást teszek rá, magammal nem foglalkoztam és be vált!

Mert nem görcsöltem, hogy jó vagyok-e, hogy más jobban tetszik-e neki, hogy milyen vagyok, mert én vagyok a legjobb aki meg nem így gondolja bekaphatja..fiú is, lány is egyaránt!! Nem görcsöltem és állítólag megváltozott a kisugárzás vagy nem tudom, de kurv#ra sikeres lettem az biztos. Nem néztem le másokat mielőtt félre értenéd, csak nem tudott elbizonytalanítani semmi sem, mert senkit nem tartottam magamnál jobbnak( rosszabbnak se!!) így nem érdekelt ha más fiú is van a képbe , mert én vagyok a legjobb! Annyira jól sikerült az elméletem, hogy lefeküdt velem egy csaj akinek 5 éve barátja volt...és hirtelen nagyon sok lány bepróbálkozott nálam, mert nem volt görcs..ha viszont görcsölsz azt megérzik a fiúk is( hogy te rosszabbnak tartod magad náluk és így előnyben érzik magukat aztán lecsapják a csajt a kezedről) és a lányok is( hogy te tőlük függsz a véleményüktől) és akkor veszett ember vagy!


Légy laza, magabiztos és csak egy embernek felelj meg, egy embernek vívd ki az elismerését: Saját magadnak!!!


Próbáld ki, nekem bevált!!!

2011. márc. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy? Mennyi visszautasításban volt részed? Hol ismerkedsz?

Ha én lemennék egy diszkóba, akkor nem lenne nagy sikerem. El sem tudnám hinni, hogy nekem ott kell párt találnom és ez látszódna rajtam. Az ottani lányoknak pedig nem én kellek. A megfelelő helyen viszont sikeres tudok lenni.

2011. márc. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!