Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lett ekkora "trendi" az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ekkora "trendi" az idősebb lány, fiatalabb fiú páros?

Figyelt kérdés
Szinte már mindig ilyet látok, hogy 20 éves csaj, kis idétlen 16 éves fiúval áll össze.....meg 22 éves 18 évessel. Ez valami divatforma ?

#fiú #divat #trendi #idős lány
2013. szept. 24. 14:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ki tudja...
2013. szept. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a fiúk érnek előbb most már mint a nők? :D Vagy még mindig nem és akkor kihasználják őket. Nem álltalánosítani szeretnék egyébként valaki így boldog .
2013. szept. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én több párt ismerek ahol idősebb a fiú, de amúgy meg nem mindegy? A fiatalabb fiú is lehet elég normális az idősebb csajhoz.
2013. szept. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Úgy nézek ki, mint egy kisfiús, mégsem buknak rám az idősebb lányok, nők. Szerintem itt a vénnek kinéző, 14 évesek a vonzóak csak, van olyan haverom, aki tini mégis úgy néz ki, mint egy felnőtt férfi, az ilyenekre buknak az idősebb nők. Én már kénytelen vagyok pedo szintre süllyedni, egyszerűen azért, mert csak a 13-15éves kislányoknak jövök be, kisfiús srácként. Állandó rettegés az életem, mikor fognak pedonak csúfolni emiatt, inkább lennék idősebbnek kinéző benga állat, akkor nem lenne ilyen problémám, tapadnnak rám az igazi nők is.
2013. szept. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Inkább szerintem pont fordítva, 17 éves lányka a 25 éves pasival, 5/10/15 évvel idősebbek a pasik, de örülök, hogy fordítva is van.
2013. szept. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Áh valószínűbb, hogy idősebbek azok a srácok, csak ma már már metroszexuális ropik az emberek (no offense) és emiatt úgy néznek ki mint a kisgyerekek. Ne értsetek félre, nem azt mondom hogy ezek az emberek rosszak vagy szánalmasak vagy ilyesmi, csak ez a stílus, vagy `életvitel` ahogy egyesek nevezik, ilyen kisfiús kinézetet eredményez.
2013. szept. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a 15-16 éves srácok csak örülnének neki, ha még nagyobb trend lenne.
2013. szept. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat tapasztalok,hogy a nő 30 feletti,a pasi 10 évvel fiatalabb.A nőt a volt férje megcsalta,és ezért keresett magának jóval fiatalabb pasit,hogy bebizonyítsa,hogy milyen jó nő.
2013. szept. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hmm érkekes...
2013. szept. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy másik példa,hogy a húszon éves srác azért keresett magának harminc feletti nőt,mert szerinte ők érettebbek,és kevésbé kicsapongóak,család központúbbak.
2013. szept. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!