Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek neveletlenség...

Szerintetek neveletlenség sokat hablatyoló embertől megkérdezni hogy "Akkor mi a kérdés? "?

Figyelt kérdés
Valaki sokat magyaráz nektek, akár munkahelyen, vagy akár egy állásinterjún, nekem elfogy a türelmem és akkor nyomatékosan megkérdezem hogy kb. "öreg akkor mi a kérdés??? ". Ez nem bunkóság vagy neveletlenség? Hogy kellene akkor rábírni egyes embereket hogy mondják el értelmesen mit akarnak valójában, ha nem tudom kihámozni? Gondolom ezt így ti is tettétek már fel valakinek. Vélemények?
2017. febr. 28. 11:11
 1/6 A kérdező kommentje:

Amikor eljuttok oda hogy megkérdezzétek:


Mi a kérdés, öreg?

2017. febr. 28. 11:12
 2/6 anonim ***** válasza:

csak ne ilyen stilusban: hogy "öreg akkor mi a kérdés"

-mert ez így elég bunkón hangzik,de normálisan mondva nincs ezzel bajjal

2017. febr. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jav:baj..
2017. febr. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt úgy értettem mikor az ember nyomatékosít, erősebb hangnemben, hogy "Mi a kérdés??? "
2017. febr. 28. 11:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Állásinterjún biztos nem tenném, de mindenképp bunkón jön le egy kicsit. Engem is irritálnak az ilyenek, de gondolom nem direkt csinálják, akkor meg kár legorombítani őket.
2017. febr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha olyan módon kérdezed meg, hogy "Elnézést, de mi lenne a kérdés egészen pontosan?", nem neveletlenség... kivéve olyan helyzetben, mint állásinterjú, főnököddel való beszéd, tanároddal való beszéd, mert ott mégis van egy hierarchia, és gyakorlatilag az állásoddal stb. játszol. De pl. egyenrangú kollégáknál, sima ismerősöknél lehet.
2017. jún. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!