Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme a comming outnak...

Mi értelme a comming outnak Nem mindegy hogy ki mit csinál az ágyban? Miért tartozik ez másokra?

Figyelt kérdés
2017. márc. 2. 11:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért,mert az emberek mindig kérdezősködnek ha kell,ha nem.

Egy idő után pedig fárasztó hazudozni....

2017. márc. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
És a heterók miért büszkélkednek a párjukkal? Miért kürtölik világgá, hogy épp kivel járnak? Nem mindegy, hogy ki mit csinál az ágyban?
2017. márc. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Ja akkor csak én vagyok különc?

Mert igaz heteró vagyok, de van néhány spéci szexuális szokásom, de senki se tud ezekről csak az, akinek volt már velem szexuális kapcsolata.

Eszembe se jutna mást beavatni...

Még így se igazi, hogy szakítás után tudják, na de ez ellen nem nagyon lehet mit csinálni...

2017. márc. 2. 11:15
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Na de a coming out is csak azt jelenti, hogy az illető a párjának (vagy jövendő párjának) a nemét megnevezi. Ettől még nem tudod, hogy őnekik milyen spéci szexuális szokásai vannak.

Nyilván egy ismert embernél van ennek jelentősége, akinek a magánélete iránt érdeklődik a bulvársajtó. Őneki meg elege lesz a hazudozásból, titkolódzásból.

2017. márc. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy valaki meleg,az nem egy spéci szexuális szokás.
2017. márc. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

én azt hinném, hogy az is nevezhető szexuális szokásnak, hogy az ember milyen nemművel csinálja, nem csak az hogy hogyan csinálja. Max a témakör más. Olyasmi ez minthogy van aki szereti a zöld autókat, valaki bizonyos gyártót van aki azonbelül tipust is, van aki az alu felnit szereti van aki a sportgumit van akinek a kocsi ereje számit, lehet nem pontos a hasonlat, de a lényeg szerintem ez is az is szexuális szokás csak esetleg az egyik mélyebb szokás a másik meg kevésbé mély szokás.


Nem tudom lehet csak én vagyok nehéz felfogású, de ha nekem direktbe megkérdeznék csinálom e azt amit csinálok akkor se okozna gondot hogy szemrebbenés nélkül azt hazudjam, hogy nem. én ha meleg lennék simán tartanék kamu barátnőt. mondjuk pl. olyant aki leszbi s ő meg ezt nem akarja mások orrára kötni. meglenne a kölcsönösség.

2017. márc. 2. 11:33
 7/20 anonim ***** válasza:

Igen, ha érdekedben állna, hogy ne derüljön ki, hogy meleg vagy. Ez igaz lehet pl. politikusra, tanárra, rendőrre, katonára, kicsi faluban élő emberre stb.

De pl. egy színész minek titkolná? Kulka is elmondta, minden csoda 3 napig tart, azóta senki sem beszél erről.

2017. márc. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Engem jobban idegesítenek a tömegközlekedésen egymás szájába cuppogó hetero párok...napi szinten többször találkozom ilyenekkel, melegekkel soha.
2017. márc. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
7-es oké ezt a részét értem. Egy közösségi ember dönthet úgy hogy felvállalja. Ennek van pozitív hatása is. Kulkát mindenki tiszteli, így könnyebben elfogadják az emberek a másságot ha Ő felvállalja. Na de homofób rokonok előtt minek felvállalni?
2017. márc. 2. 12:39
 10/20 anonim ***** válasza:

Ja, értem. Én coming out alatt a széles nyilvánosság előtti színvallást tekintem. Ennek nyilván csak ismert ember esetében van jelentősége.

Nézd, azt mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy szülei, rokonai előtt mit vállal fel. Ő ismeri őket. Viszont, ha pl. szülei előtt felvállalja, jó eséllyel minden rokon tudni fogja. Szülők előtt meg egy életen át ezt titkolni, hááát, nagy macera lehet.

2017. márc. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!