Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lenne értelme énekelni tanulni...

Lenne értelme énekelni tanulni/énektanárhoz járni, ha valaki egyáltalán nem tud? Tapasztalat esetleg valaki?

Figyelt kérdés

Szóval én pl. csak magamban énekelgetek amikor egyedül vagyok, mert amúgy tök hamis az egész.

nem si mernék más előtt, még tanárnál is nehéz lenne...



2017. febr. 24. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ, mit szeretnél kezdeni vele. Ha fejlődni akarsz, mindenképpen érdemes tanárhoz menni.
2017. febr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van értelme. Fejlődni mindig értelmes dolog.
2017. febr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Ne keltsetek benne hamis reményt. Ez egy adottság, vagy tudsz énekelni vagy nem. Átmenet nincs. Csak a jót lehet képezni jobbá. Ha jó hangod lenne amivel érdemes foglalkozni akkor az már az iskokában kimutatkozik. Ének szakos gimiben érettségiztem. Volt egy csaj akit csak úgy felvettek de borzalmasan hamis volt. Javult a 4. év végére de soha nem juthatott a tehetséges diákok szintjére. Még oda sem ahonnan a tehetségesek kezdtek az első évben. Szóval ha hamis vagy és soha nem mutattál tehetséget de van pénzed , kedved, időd akkor menj tanárhoz és magad szórakozására énekelj. De semmi komolyabb dologban ne reménykedj, főleg ha semmilyen zenei képzettséged nincs, nem olvasol kottát és hamis vagy. Vagy hallod amit kell vagy nem. Ha hallod akkor az képezhető de ha nem akkor kár a gőzért.
2017. febr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nem hamis remény. Nem arról van szó, hogy énekessé képezzék. Én pl. nem tudok festeni, de szívesen elmennék tanárhoz az alapokat megtanulni, hogy saját örömömre festegessek. De ha az éneklés tenne boldoggá, akkor énekelni tanulnék. Nem érdekelne, hogy másoknak tetszik-e, csak magamnak csinálnám.
2017. febr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Abszolút van értelme
2017. febr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:

szerintem a legtöbb ember azért kezdett el bármit is tanulni, mert előtte nem tudta :D

Szóval igen, van. Lehet nem leszel popénekes, de attól még énekelhetsz magadnak.

2017. febr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Nyilván nem akarok fellépni meg popcsillag/akármi lenni. :D:D Csak hobbiként gondoltam rá, hogy érdemes lenne-e, mert mondjuk jólesik, na meg a közelemben élők érdekében.. :)

2017. febr. 25. 11:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Pénz kidobás
2017. febr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!