Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Találkoztatok már fekete/...

Találkoztatok már fekete/ afrikai emberrel? Milyen benyomásotok volt róla?

Figyelt kérdés
2017. márc. 2. 19:50
 1/7 anonim válasza:
81%
Én egyszer egy óriáskerékre ültem fel unokatesómmal és egy Fekete is felült. És szerintem tök kedves volt mert látta hogy félünk a tetején és mondta hogy imátkozzunk mert az segít. Tehát szerintem rendesek a feketék. Meg amúgy is nem a bőrszín számít. Belül mint ugyan olyanok vagyunk.
2017. márc. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azért ahány kultúra, annyi féle szokás. Nem véletlenül mondta az imádkozást.

Ezért kérdeztem volna, hogy más milyennek ismeri őket.

Nekem van róluk egy benyomásom, illetve más dologban pedig bizonytalan vagyok.

2017. márc. 5. 11:49
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

Velük élek.

Hát jobb, mint rólad.

2017. márc. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Fantasztikus.

"Hasznos" volt a válaszod.

2017. márc. 7. 16:59
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Diszkóban próbált rám mászni két néger pasi. Olyan feketék voltak,hogy csak a szemük világított. Büdösnek éreztem őket,de egyébként nem gondoltam semmi negatívat róluk. Arról meg nem tehet,hogy milyen a bőre illata,ugyanúgy a cigányoknak is megvan a maguk "szaga" hiába megvannak fürödve. Ezek a négerek kedvesek voltak,nem erőszakoskodtak,mikor leakartam rázni őket. Megértették,hogy nem akarok semmit,és odébbmentek.
2017. ápr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A vonaton ült előttem egy. Nem volt vele semmi baj. Adom az első véleményét. Belül mindenki ugyanolyan. feketék, ázsiaiak... kivéve a cigányok.
2017. aug. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Anno, amikor a lányom 3-4 éves forma volt, a vonaton mellénk ült egy fekete férfi. A lányom vigyorgott mint a tejbetök, majd kis idő múlva annyit mondott halkan: csoki bácsi. :) Aranyos volt, a pasas is csak mosolygott rá. Ez volt a 2000-es évek elején.

Én egy ilyen szituációt ma már el sem tudnék képzelni. Konkrétan ott tartunk hogy egy ilyenért hírekben szerepelnénk, mint a rasszista család.

2019. júl. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!