Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Debrecenben miért látni annyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben miért látni annyi lányt négerrel manapság?

Figyelt kérdés
Tudom nem új keletű a dolog, de nekem csak mostanába tűnt fel, hogy egyre több szép lányt néger/négerek társaságában látni. Ez afféle divat lett manapság? Mi vonzhatja őket ennyire bennük?

2016. dec. 31. 05:16
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
51%

Ugyanaz, mint a fehérekben, hiszen mind férfiak.


Csak most, hogy megnőtt a szimpatikusabb férfiak száma a városban, már nem kell szinglinek maradniuk.


Az emberek nagy részét nem érdekli a bőrszín, ezért is van neve a kisebb csoportnak, akiket izgat.


Gondolom a normális, művelt, figyelmes, munkára esélyes fekete pasik mászkálnak nőkkel, nem pedig a suttyók.

2016. dec. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
19%
mert ha van neger lesz ra no is. van aki azt szereti, sokkal erosebb testalkatuak, egyes netes tanulmany szerint agresszivabbak es ez sok nonek bejon.
2016. dec. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
30%
Mert fel lehet vágni velük a barátnők előtt, mert nagyobb a farkuk, illetve mert agresszívak és primitívek.
2016. dec. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
23%
a kanibáloknak több pénzük van és nem kell dolgozzanak mint az őslakosok.
2016. dec. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
78%
Ezek nagyrésze mind az orvosira jár. Szóval senki ne gondolja, h kicsit is buták...
2016. dec. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
A minap is láttam a mekiben két csajt egy négerrel kajáltak. A pasas ráadásul tök átlagos volt semmi extra, még alacsony is volt. A két csaj viszont írtó dögös volt.
2016. dec. 31. 08:33
 7/34 anonim ***** válasza:
68%
Te jó ég, mennyi rasszista, irigy, frusztrált férfi van itt gyk-n!
2016. dec. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
35%
Nem most kezdődött, egy ideje már divat feketékkel villogni. De ne sajnáld tőlük azokat a nőket, mert nagy valószínűséggel nem érnek ők egy fillért sem. Egyetlen értelmes fehér nőtől sem hallottam még soha azt hogy ő el tudná magát képzelni egy négerrel, szóval... És ez nem rasszizmus, egyszerűen csak a nők egy bizonyos típusa szokott rájuk gerjedni. És hiába írjátok le hogy vannak azért a négerek között is igazán intelligens és tanult emberek, mindenki tudja jól hogy jellemzően nem ők azok akikről a kérdés szól, ők csak a kivételek.
2016. dec. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

"Te jó ég, mennyi rasszista, irigy, frusztrált férfi van itt gyk-n!"


Ha ezek a nők kifejezetten a bőrszín alapján ismerkednek, akkor inkább ők a rasszisták szerintem..

2016. dec. 31. 09:05
 10/34 anonim ***** válasza:
44%
Mert a normális értékrendű, tisztességes életet élő magyar férfiakat unalmasnak tartják ezek a nők, arra hivatkozva hogy nincs bennük semmi plusz töltet.
2016. dec. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!