Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fekete (Afrikai/közép amerikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekete (Afrikai/közép amerikai), lányokkal ismerkedtetek már itthon? Leírom a tapasztalataim, kérlek ti is.

Figyelt kérdés
Mi a tapasztalatotok? Érdemes velük kezdeni? Van egy kevés tapasztalatom de más férfiak sztorijaira is kíváncsi vagyok. Eléggé nyitottak, érdeklődőek és kedvesek. Tényleg nem tesztelgetnek annyit keresztkérdésekkel, és ugy tűnik őszintébbek. De meddig kell őket fűzni általában? Jó szeretők? Ahogy láttam soha nem ajánlják fel hogy felezzük a számlát pl kávézós randin, meg ilyenek. Milyen különbségek vannak még?

2017. febr. 4. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Majd ha elmondod elobb, hogy milyenek az europai ferfiak vagy az azsiai nok... vagy szerinted Malitol kezdve Barbadoson at ugyanolyanok a nok, csak mert feketek? A kerdesedben szereplo noket kb. 2000 kulonbozo kulturara lehet osztani millio sajat szokassal, hagyomannyal es nyelvvel. Semmi ertelme ennek a kerdesnek.
2017. febr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tapasztalatokra voltam kíváncsi, nem arra,hogy mi a véleményed a kérdésről.
2017. febr. 4. 09:50
 3/3 anonim ***** válasza:
65%

Én egyszer randiztam egy ilyen nővel, jó "thick" volt ha érted mire gondolok :D Ki akartam próbálni milyen lehet vele. Úgy általában a külföldiekre jellemzően -én nagyon szeretem Magyarországot szóval ez nem leszólás az itteniekre- tényleg nyitottabbak kedvesebbek picit közvetlenebbek mint a magyar lányok legtöbbje. Mármint úgy a kezdetektől fogva, mert ugye a legtöbb lány szintén nagyon aranyos csak eleinte távolságtartóbb, ez úgy vettem észre annyira nem igaz rájuk. Eddig ismerkedtem már ezzel a csajjal, akkor egy japán kiscsajjal meg két cseh lánnyal és ezekből vontam le a következtetést :) -mindegyikük egyetemista volt-

Az "enyémet" nem kellett sokáig fűzni igazából 2 randi után mehetett a dolog. Jó szerető én vagyok, neki meg hatalmas feneke és cicije volt amivel nem lehetett rosszul csinálni semmit szóval nekem isteni volt. Persze biztos minden nő más, ő szenvedélyes volt és odaadó, nem lustálkodott és nem fogta vissza magát, kár hogy csak egy alkalomra jött össze. Én nem bántam meg, még kaját is rendelt nekem utána. Most van egy szép kis (magyar) barátnőm azért neki nem mondanám el ezeket az interracial kalandjaimat, nemtudom mit szólna hozzá :D

23/f

2017. febr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!