Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kisebb beszólásról ami az osztályban volt?

Figyelt kérdés
11.osztály,20 fő,abból 4 lány. Arról lesz szó aki a legjobban néz ki, brutál szép és aranyos + a személyisége is ott van. Az egyik fiú aki már idősebb kicsit 17-nél,ilyet szól neki,hogy "dugasd már meg magad valakivel mert már nekem sz.r érzés" Hát ettől lehidaltam.. a haverjai a háttérbe meg mondják,hogy ja ideje lenne már meg ilyenek. Most ez normális? Csodálom a csajt amúgy,hogy még mindig hogy is mondjam..tartja magát. De ettől a beszólástól nagyot néztem. Tudom,hogy millió egy ilyen kérdés van de azt gondoltam,hogy ezt meg osztanám,mert személyesen ilyet még nem tapasztaltam.. Tényleg ennyire ez van beépülve a fiatalok fejébe,hogy az a normális vagy "menő" ha már valaki 14 évesen elveszti? Most csak írtam egy számot
2017. márc. 3. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, ez van sulykolva a fiatalok fejébe a média által. Aki pedig kellően idióta, és hagyja magát befolyásolni, az valóban ettől érzi magát "menőnek".


Ha valaki nem rendelkezik elegendő érzelmi intelligenciával ahhoz, hogy megértse mit jelent a szerelem és egy hosszú távú párkapcsolat, és hogy a szüzességet nem kell minél előbb "elveszteni", akkor annak a véleményével nem kell foglalkozni. Jó nagy gyökér lehet az a nyomorék hülyegyerek és a haverjai.

2017. márc. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
bejon neki a csaj viszont tudja hogy eselye sincs nala ezert csinalja ezt ez a primitiv senki.
2017. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat jó látni,hogy ti így látjátok. Mondom azért gondoltam,hogy kiírom,mert ilyet még nem hallottam személyesen,se általánosban se itt középben.Nem gondoltam,hogy tényleg ennyire el van fajulva agyilag a többség e téren. Pedig ebből az osztályból egyáltalán nem néztem ki,jóval jobb fejek mint az előző,de hát még se annyira..na mindegy
2017. márc. 3. 17:35
 4/4 anonim ***** válasza:
legkozelebb védd meg a csajt sztem, jo pont lesz nala, ki tudja mi lesz a vege.
2017. márc. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!