Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyűlölöm ezt a világot. Mit...

Gyűlölöm ezt a világot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Undorodom az emberektől mindenki lehúz és szó szerint kikészít. Egy kva ember nincs ezen a világon akiben megbízhatnék és utálom ezt az egész életet ahogy van. Nincs kedvem magyarázkodni örömmel-bánattal együtt unom az egészet. Kinyírnám magam,de hogyan vagy miért? egy börtönben érzem magam,ki akarok ebből szabadulni,semmi dráma csak nem akarok létezni többé. Mit tegyek?
2017. márc. 4. 12:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Téged is vára Mars-expedíció.
2017. márc. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Erőltesd meg magad és menj el egy pszichológushoz. Nem olyan nehéz boldognak lenni.
2017. márc. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Valójában csak magadat gyűlölöd, nem hinném, hogy bejártad a világot. Valószínűleg a kis szülővárosodból sem mozdulsz ki. Menj Szíriába önkéntes munkára ha halálra vágysz, ott most kell a segítség, és komoly esély van nem túlélni. Szervusz!
2017. márc. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Épp erről papolok,hogy boldog sem szeretnék lenni,semmit sem akarok már. Mindenféle csodabogárhoz jártam engem csak mégjobban felkr ez ha bezárul egy ajtó kinyílik egy másik meg hasonló baromságok amit ezek löknek. Sok helyen jártam és annál több embert ismerek. Nem sajnáltatás és nem vagyok lúzer akit senki se szeret és hisztizik egyszerűen nem akarok élni.
2017. márc. 4. 12:27
 5/14 anonim ***** válasza:
9%
Jó figylej, minket alapvetően nem érdekel mit szeretnél, azzal viszont tisztában vagyunk, hogy ha boldog lennél, nem gondolnád ezt amit most. Depressziós vagy, ennyi, nem vagy olyan kva különleges rengeteg ilyen ember van. Menj pszichológushoz és csá.
2017. márc. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Átérzem,tudom miröl írsz. Csökkentsd a kommunikációt minimumra mindenkivel,viszont tudatosan figyelj arra kérlek hogy ne legyél sértő. Zárkózz el,tévézz,internetezz sokat...stb amit egyébként is csinálsz amikor egyedül vagy,viszont soha ne hagyd el magad... Maradj ápolt,jól öltözött stb. Egy idő után észleled majd hogy magadban is egész jól megvagy. Ha vannak igazi barátaid eddigre már felvették veled a kapcsolatot mert észrevették hogy mi van veled. Ha nincsennek ilyen barátaid az sem baj,legalább kiderült... Egyszercsak elkezdesz önkéntelenül is keresni valami "jót",valami mást az életedben. Ezután már nem érzed magad ennyire elhagyottnak...Ne halgass senkire de mindenkit hallgass meg! Lassan,lassan el kezdesz felépülni... innen már könnyebb...Igaz??? :)(veled vagyunk,ügyesen!)
2017. márc. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Figylej én nem foglak öngyilkosságra buzdítani, mert az nem megoldás. De alapvetően mi a kérdés ha minden választ taszítasz? minek vagy itt mit akarsz hallani? A saját véleményed visszhangját? Még az se fog menni mert senki nem tud megérteni ha le se írtad mibajod. Ez csak egy nagy nyafogás, amit produkálsz.
2017. márc. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom már én sem mi a baj. Régen rossz már minden. A családom tönkretett,borult minden az egész életem. Én sose vagyok amúgy bunkó csak mindenki nekem támad és ilyen világba nem akarok szocializálódni. Megbuktam a suliba,mert rohadnom kellett a munkába éjjel-nappal hogy eltartsam magam nem alszok évek óta kikészültem. Erre jön egy idióta férfi akibe beleszerettem és földbe döngölte a maradék önbizalmam is. Így vagyok ostoba így vagyok ilyen olyan csak a rossz tulajdonságok. Legszívesebben szétverném..tudta mennyire ki voltam a hülye iskola miatt majdnem öngyilkos lettem tegyük hozzá nem akarok az lenni mostmár amúgy egy ideje...és löki nekem a lehúzó dumáit. Kedves voltam vele utolsó reményem volt ezekben a nehéz időkben itthon se fűtés se melegvíz a telefonomról netezek amit magamnak szptam össze az éjszakázásokkal ha ez felmerülne valakiben..és nem érdekelne csak egy hapsi majd elfelejtem de hogy mindenki ilyen velem már nagyon unom.
2017. márc. 4. 12:53
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Hat igen a magyar emberek elég szánalmasak többségében.szegeny ember csak kiírta amit érez és egyből már mindenki neki támad mekkor sz*r alakok vagytok:D igazából szerintem utazz el Magyarországról mert itt tényleg elég nyomasztó ilyen fogyatékos,zsarnok emberek között élni.neha én is leülnek pár embert de aztán inkább tovább lépek mert ha minden sekélyes ember miatt felidegesitenem magam hisz itt elég sok van akkor valószínűleg kárt tennék magamba de tisztelem magam és csak nevetek rajtuk ennyi:)tudom nem mindenkinek megy ennyire egyszerűen de próbáld meg
2017. márc. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"szerintem utazz el Magyarországról mert itt tényleg elég nyomasztó ilyen fogyatékos,zsarnok emberek között élni."


Drága tinikém, a szar életű ember külföldön is ugyanolyan szar marad, aki csóró az csóró marad, a depresziós tovább depressziózik, a kapcarongy jellemű ugyanolyan elnyomó pasikkal fogja kihasználtatni magát.. azt képzeled hogy átléped az országhatárt és máris mézeskalács életed lesz? Hát nem elég, hogy nem, de amikor ezt felismered, akkor még nyomottabb leszel, mert rájössz hogy a hiba benned van, plusz kint te vagy a nyomorék külföldi, aki nem érti a vicceiket, a félszavaikat, a közmondásaikat... menj csak, de ha magad elől meneküsz, akkor ugyan hiába mész. Apropó, kezdőtőkét te adod a kérdezőnek? Ugyanis biztos tisztában vagy a külföldi albérlet és egyéb árakkal.

2017. márc. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!