Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kit neveznek átlagembernek és...

Kit neveznek átlagembernek és milyen a középszerű élet?

Figyelt kérdés
2017. márc. 4. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nekem rögtön egy bürokrata irodista jut eszembe, aki monoton-mód dolgozik, otthon meg adóbevallást ír hobbiból.
2017. márc. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%

Átlagember, középszerű élet???


Szerintem ezek elavult fogalmak, nincs már nagyon ilyen.


olyan mint a középosztály. Igen, és kik ezek? Pl. manapság inkább vannak gazdagok, kevesebb közepesen gazdag és a nagyon szegények, szerencsétlenek.


A másik hogy sok magyar kényszerből külföldön kell dolgozzon, lassan szétszéled ez az ország, nincs is olyan már hogy középszerű élet, hogy hétfő péntek dolgozunk, hétvége sörözünk, veszünk autót, nyáron megyünk nyaralni, stb.

2017. márc. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az az átlagember, akiben megvan minden olyan tulajdonság, ami mindenki másban is megvan, és nem szeretne különleges tulajdonságokkal rendelkezni, nem szeretne "különleges lenni, vagy kilógni a sorból". Elfogadja a társadalmi és a családja normáit. Az átlag ember dolgozik, művelődik és gondoskodik a családjáról. Az átlag munkát olyannak képzelem, ami kétkezi munka, tehát valamit kiad a kezéből. Például a fazekas a fazekat. Szerintem minden átlag embernek van ilyen igénye.
2017. márc. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!