Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincs élet kedvem tudnátok...

Nincs élet kedvem tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
8. Osztályba járok és egyáltalán nincs energiám még az élethez sem. A tanulás és a suli minden szabad időmet elveszi. Senkitől nem kapok semmilyen motiválást és semmi élet kedvem sincs. Egyáltalán nincs senki és semmi ami motiválna már komolyan elgondolkodtam az öngyilkoságban. Nem értem el semmi eddig az életemben komolyan semmit! Egy szaros dicséretet nem kapok. Belegondolok, hogy pár hónap múlva éretségi és eret tudnák vágni utánna meg közép suli... Egyáltalán nincs kedvem az egészhez. Mit tudnák tenni, hogy legyen egy kis élet kedvem?
2017. márc. 1. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

"pár hónap múlva éretségi utánna meg közép suli"

Elmagyarázod?

2017. márc. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
8 osztály végén írjuk az éretségit és arra kapunk pontokat és megvan, hogy hány pont kell bizonyos közép iskolákba, hogy be juthassunk... Miért nállatok, hogy megy?
2017. márc. 1. 22:34
 3/11 Firedoom ***** válasza:
100%
Az felveteli. Az erettsegit kozepsuliban irod
2017. márc. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Az érettségi 12. végén van...amiről te beszélsz az a felvételi. Amúgy meg ne add fel, hisz még előtted áll az élet! Gondolj azokra a dolgokra amiket szeretsz csinálni, vagy jónak érzed magad benne. És erről szerintem mindenképpen beszélj vagy a barátaiddal, vagy a szüleiddel! Addig is kitartást!
2017. márc. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jaa bocsi tényleg össze kevertem. Egyébként próbálok pozitívan hozzá állni de nehéz mivel offon vagyok mikor haza érek főleg mikor délután van suli. Jó ötlet, hogy beszéljek valakivel erről de nem szeretek panaszkodni. Egyébként köszönöm a segítséget.
2017. márc. 1. 22:58
 6/11 anonim válasza:
Szerintem se add fel. Olykor csináj olyan dolgokat amit eddig nem mertél megtenni valami okból ettől kedvedt is kaphatsz.Pár hónap és itt lesz a nyári szünet azt csinálsz amit akarsz. Új suli,új ismerősök, én nem hagynám ki ezt a lehetőséget. Ha sulin kívül nem tudsz akkor a suliban a barátaiddal beszélges, ehez nem kell elmondanod a problámadat csak jobban barátkozzatok össze és szerintem már nem hinném h ilyeneken fog járni az eszed.
2017. márc. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vicces a problémád. Vissza fogod sírni a sulit, amikor dolgoznod kell majd 8-12 órában akár több műszakban. Na majd AKKOR lesz nulla szabadidőd. Ha megéred. Tudom, én sem hittem el, hogy mennyivel szarabb lesz. De minél idősebb vagy az élet annál pocsékabb lesz. Tapasztalatból mondom.
2017. márc. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Milyen jó is volt a suli. Csak néztem hogy a nagyapám háromnegyed négykor kel hogy munkába induljon. Na én biztos nem fogok gondoltam magambam . Nem is én fél négykor kelek
2017. márc. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a munka sokkal rosszabb lesz de ne mondjátok már mert kiakadok elég, hogy tudom mi vár rám közép iskolában.
2017. márc. 2. 11:28
 10/11 Firedoom ***** válasza:
Amugy varjunk csak: a felvetelit meg nem irtatok meg? Ha jol tudom mar ki is jottek az eredmenyek.
2017. márc. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!