Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti adtok borravalót a futárnak?

Ti adtok borravalót a futárnak?

Figyelt kérdés
Ha igen mennyit?

2016. okt. 23. 15:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem pizzafutárra gondolok, hanem olyanokra akik csomagokat visznek ki.
2016. okt. 23. 15:05
 2/7 anonim ***** válasza:

Néha szoktam, felkerekítem egész összegre és úgy kérek vissza, általában 1-200 Ft-ot, de legtöbbször nem.


Mondjuk még munkahelyemen belül is megoszlanak a vélemények, van aki szinte lecsesz, hogy miért nem adok, és ő mindig 10%-ot tesz rá az összegre, meg van másik véglet aki azt mondja, hogy a futár is kap fizetést.

2016. okt. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Általában felfelé kerekítek,nem viszem túlzásba.Pár 10 Ft.
2016. okt. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Csak kajafutárnak adok.


Amúgy is előre ki van fizetve a csomag, nincs mit kerekíteni.

2016. okt. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én sem kérem vissza az aprót, de mindig úgy jön ki, hogy csak 30-40 Ft. Nem gáz ez kicsit?
2016. okt. 23. 16:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz!Örüljön,hogy ennyit is kap.Nehogymá' a vevő érezze magát kényelmetlenül mikor fizet valamiért aminek még 1000 Ft. körüli postaköltsége is van.Ez amúgy is egy tök felesleges dolog,hisz' kap ő is fiztést,ezt vállalta.
2016. okt. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha csomagot hoz, annak nem, kajásnak esetleg.
2016. okt. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!