Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elítélitek az olyan nőket...

Elítélitek az olyan nőket akik családos emberrel kezdenek?

Figyelt kérdés

Én nem ítéltem el őket de nem volt jó velemenyem róluk.

Aztán megismertem egy családos embert és bele estem.

Nem tudom mit kéne tennem.

Ha ott is hagyná miattam a családját akkor utána egy életre ott lenne bennem az a kérdés hogy én szedtem szét egy családot?

De nem miattam lenne....Ezzel nyugtatom magam.

A kapcsolatuk nem az igazi, nem értik meg egymást nem igazán illenek össze csak ugyebár van egy gyerek és ha nem lenne a fiú már rég nem lenne vele.

A másik az hogy a fiú párkapcsolat fuggu kell mellé valaki, addig úgyse hagyná ott még nincs más.

Komolyan mondom hogy ez a helyzet kegyetlen.

Mit gondoltok az ilyen helyzetekről?


2017. márc. 8. 23:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én elítélem. És hiába hitegeted magad azzal, hogy majd érted elhagyja a családját, nem fogja :)
2017. márc. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mint a szél. Kismillió normális szingli férfi van. Elfogadhatatlan.
2017. márc. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Sajnálom az ilyen nőket mert a pasi beígéri a csillagokat még a nő akár évekig csak a harmadik lesz vagy ameddig nem hagyja ott. Akiben van tartás az tisztán megmondja a férfinak hogy addig szüneteltetve lesz a kapcsolat amég együtt van a feleségével. Szar érzés lehet hogy miután veled tölti a napot hazamegy bájologni a feleségnek és egy ágyba fekszenek le este amit ti nem tehettek meg eselteg szexelnek is. Az egy dolog hogy azt mondja hogy szar a házassága de egy ember aki tiszteli a másikat ilyenkor vagy azt mondja hogy akkor vége vagy hogy próbáljuk megjavítani a kapcsolatot és nem csalja a másikat. Ha esetleg szétmennek és összejöttök nem tudsz majd bízni benne mert az lesz az agyadba mindig hogy ha a feleségét akikkel gyerekei vannak képes volt megcsalni akkor téged simán megcsal.
2017. márc. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Sokat olvasok ebben a témában.....Hát nem tudom. Szerintem ez személy és helyzet függő.
2017. márc. 8. 23:43
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem ítélem el. Ha ő szingli és tetszik neki valaki, miért ne próbálkozna nála? Az elitéledő az a férfi, aki elhagyja a feleségét ezért a nőért. Ha van gerince, akkor nemet mond neki, és akkor minden rendben van. Nincs szétszakítva egy család. Nincs megcsalás. Nincs semmi. A csaj egyszerűen csak pofára esik és minden megy tovább. Ha a férfi viszont belemegy a dologba, akkor ott ő a hibás első sorban, nem a szerető. Hiszen rajta múlott az egész. Senki nem kényszerítette bele a helyzetbe.
2017. márc. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Természetesen elítélem.
2017. márc. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%

igen elítélendő!

és ne nyugtasd magad, mert igenis a te hibád is lenne!

mi az, hogy párkapcsolatfüggő??? ugyan már, ugye ezt te sem hiszed el?? mert nevetséges mellébeszélés. és tudod hiába akar a férfi mellékef***ni, ha a nő nem engedi. én is egyszer belezúgtam egy nős, 3 gyerekes pasiba. de ez megmaradt ilyen plátóinak, sose volt semmi, nem is tudtam volna tükörbe nézni....

2017. márc. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

Igen! Azért,mert ha én lennék a helyedben akkor,addig biztos hogy nem foglalkoznék a férfival,amíg nem vált el a feleségétől.Bármennyire is fájna!!!

Azért,mert mi a garancia,hogy engem választ? Az előző hozzászólók jól mondták a pasik95%-a csak azt mondja,hogy ott hagyja a feleségét(de nem történik meg).

Én megmondanám neki,hogy kilépek az életükből,ha szeretne valamit akkor majd ha elvált megbeszélhetjük.

Gondolj bele a feleség helyzetébe és abba hogy akível szexelsz,azzal más is szexel. (Fújjj)

Légy kitartó és türelmes!

2017. márc. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Egyetértek az ötös válaszolóval. Ez mindig annak a félnek a felelőssége, aki párkapcsolatban van. Az ő döntése, hogy marad a jelenlegi helyzetében, vagy kilép. Neked mégis mit kellene tenned? Megtetszett a férfi, tudtára adtad, innentől kezdve ő jön. Te nem vagy felelős vadidegen emberek boldogságáért, csak a sajátodért. Akinek itt mérlegelni kell a dolgokat, az a férfi, elvégre az ő hozzátartozói.
2017. márc. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A nőket butának tartom, önbizalom hiányosnak és elvakultan szerelmesnek, az ilyen férfiakat pedig teljesen megvetem.

Hány olyan nőt ismerek aki arra várt, hogy a pasas elhagyja érte a családját. A francokat. Szeretőnek jók voltak, dugtak egyet hotelban, a nő lakásán, kocsiban, vagy épp a hitvesi ágyban amíg az asszony meglátogatta a szüleit és a férfi otthon maradt mert "nem maradhat ki a melóból"

Ez általában addig ment amíg a nőnek vissza nem tért a józan esze, de egy alkalommal sem lépett ki a férfi abból a fene rossz elviselhetetlen kapcsolatból.


Egy olyan ismerősöm van aki megmondta a férfinek még az ismerkedés elején, hogy ő nem kezd kapcsolatban levő emberrel és ki is tartott emellett. Néha beszéltek, nem randiztak, nem csókolóztak. Majd szólt a pasi, hogy szétmentek a barátnőjével, utána mehetett rendesen az ismerkedés.

2017. márc. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!