Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt aki fobiasan fél hogy...

Van itt aki fobiasan fél hogy véletlenül bezáródik valahova vagy bezárják? Esteleg fordult már elő ilyen?

Figyelt kérdés
2017. márc. 11. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Lent a garázs. Párom mondta vigyek magammal mobilt ha lemegyek valamiért nehogy véletlenül rámcsukódjon az ajtó. Mondjuk van bent lámpa. De térerő nem nagyon. Na. Néha ott parázok.
2017. márc. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egyszer áramszünetbe kerültem egy 10 emeletes ház liftjében.

kb 40 percet voltam bent a sötétben.

2017. márc. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 K...László ***** válasza:
Én mondjuk épp a fordítottja vagyok. 6 éves koromban berontott az egész osztály a wc-be, és megnézték, hogy a dagadtaknak tényleg kisebb-e a farkuk. Azót mindig zárom az ajtót, és parázok, hogy nem jó a zár.
2017. márc. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban én is a liftbe szorultam be egyszer, majdnem egy órára. Tele volt a gatyám, de aztán azzal vigasztaltam magam, hogy ha be vagyok zárva, nem csak én nem tudok kimenni, hanem félelmem tárgyai sem tudnak bejönni.
2017. márc. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!