Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindig a magánéletemről...

Mindig a magánéletemről kérdez. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm,aki állandóan a magánéletemről kérdez,arra tereli a témát.

Ha valamelyik másik ismerősömmel vagy rokonommal találkozik,akkor is ezekről érdeklődik.

Mennyi pénzem van,mennyit keresek,miből van ez,miből az,hová megyek ekkor,akkor,stb.

Szóval teljesen olyan dolgok,amihez semmi köze.Mit mondjak neki,amikor ilyesmiről kérdez?

Miért akar állandóan ilyen témákra kilyukadni?



2017. márc. 13. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondd neki, hogy magánügy. Valakinek valamikor helyre kell tenni...

Mondjuk én a leírás alapján nem csevegnék vele.

2017. márc. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen ismerősöm. Konkrétan megkérdeztem, hogy miért érdeklik ezek? Nem mindegy neki? És visszakérdeztem, hogy ő mennyit keres, mennyi pénze van, stb, amiket ő kérdezett előtte tőlem.
2017. márc. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket!
2017. márc. 13. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,a visszakérdezés általában müködik. Van sok ilyen kiváncsi ember,engem multkor orvosnál kérdezgettek ki ennyire és nem arról amivel házzáfordultam hanem a magánéletemről
2017. márc. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!