Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szóltok Hujber Ferenckékhe...

Mit szóltok Hujber Ferenckékhez? :-)

Figyelt kérdés
Totál döbbenet volt a tv2 mokka című műsorában tett nyilatkozata,amelyet két nap is folytatott.
2017. márc. 14. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem dobbentm meg. Amiota hiresse valt a valami amerikaval, mg a netes korszak elejen, nyomtatott lapoknak is nyilatkozott erdekes dolgokat. Meg akar hokkenteni embereket, sokkolni. Amit kinohetett volna mar, de nyilvan beteg. Eddig is csinalt erdekes dolgokat, azokat nem figyelted?

Naray kiakadasa ala is annyit tudott irni:csak en nem ertem az egyszeru embereket?

Valami eszement megvaltotudata van vagy nem is tudom. Azt hiszi, szinte mindenki felett all.a tekimtete meg tok fura, szerintem pszichihatrian neznek igy a betegek.


Szoval tok gaz volr ezt igy leadni, inkabb tamogatniuk kellene, segiteni rajta

2017. márc. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem láttam, be tudnád linkelni ezt az adást?
2017. márc. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem valami tudatmódosító szer hatása alatt volt. Csak azt nem értem, hogy minek engedték oda. Biztosan látta rajta a stáb is, hogy nincs teljesen magánál.
2017. márc. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Semmit.

Nem nézem az adott műsort, nem is fogom. De egy színész már csak azzal tudja felhívni magára a figyelmet, hogy válogatott bődületes ostobaságokat beszél, az egyet jelent: színészként megbukott. Csak dolgozni elmenni meg büdös ...

2017. márc. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2017. márc. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi van velük?
2017. márc. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát én egy büdös kukkot sem értek az egészből :D Nem lehet, hogy ez valamilyen műsor, vagy bárminek a figyelemfelkeltése?
2017. márc. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tul hosszu ideje ilyen a stilusa ahhoz, hogy az legyen. Szerintem beteg. Sajnalom
2017. márc. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sokak szerint trollkodik. Kíváncsiságból megnéztem a fb oldalát, és már elég régóta hirdeti ezeket a megdöbbentő nézeteit. Az interjú során nagyon furcsa volt a tekintete, mintha bekattant volna, vagy totál be lenne állva - persze színész, az a dolga, hogy el tudjon játszani ilyeneket.

Nem tudom mit gondoljak, elég ijesztő.

2017. márc. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!