Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Életem szerelme vagy rokonok?

Életem szerelme vagy rokonok?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy fiúba. Ennek a fiúnak a "felesége" , anyának a masodunokazestverenek a mostoha lánya.

Tehát, ha én ezzel a fiúval foglalkoznék az összes rokonomnak és a családomnak is búcsút inthetnék.

Neki van egy lánya ettől a notol, amúgy a legelején meg nem tudtuk ezt a rokoni szálat. Ha tudom hozzá nem szólok.


Gondolkoztam ezen.

Ha foglalkoznánk egymással, és lépnénk akkor én veszítenek többet, mivel mindenki szemében egy r*b*nc leszek , nem lesz senkim, és ha otthagy egyedül leszek.

Ő meg csak egy olyan személyt veszítene el akit elvileg nem is steret (élettársa).

Mert a gyerekével ugyanúgy jóba lenne.


Szerintetek mit csináljak?

Dobjam el magamtól életem szerelmét és bánjam örökre vagy foglalkozzak vele és tegyem tönkre az életem de lehet hogy ott lenne velem?


Hmmm ... Sosem voltam még ilyen helyzetben.


Lehet ott se hagyná, én meg szépen hoppon maradnék. A másik meg az hogy nekem ő lenne az első az első férfi az életemben egy gyerekes apa legyen?

Nem is én lennék. ...................

17


2017. márc. 14. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Ez egy ilyen dolog. Mármint az élet. Senki nem tudja ezekre a választ, hogy mi a jó válasz. Valamit csinálni kell. És aztán tovább menni és reagálni arra ami lesz.
2017. márc. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
De nagyon fiatal vagy még...
2017. márc. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennek a fiúnak a "felesége" , anyának a masodunokazestverenek a mostoha lánya.


Az akkor már nem fiú, kezdjük ott. Te pedig még gyerek vagy. Innentől kezdve neked semmi dolgod nincs vele.

2017. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De nem kell választanod, téged csak dönget. Nem képzeled komolyan, hogy egy tinip... lánnyal fogja felnevelni a gyerekét. Marad az élettársával, és titokban néha belédürít. Természetesen eközben azt mondja amit hallani akarsz, butusom.
2017. márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
többi válaszolóval értek egyet...még hozzá teszem addig fekszel alá még a vesszeje rügye benned éled gyümölcsé
2017. márc. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!