Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez mennyire befolyásolhatja a...

Ez mennyire befolyásolhatja a későbbi karrierem?

Figyelt kérdés
Most vagyok közepiskolás/egyetemista korú és vannak és még lesznek is olyan képek, videók, amikor valaki mondjuk a budiban okádik, meg offon fekszik a kanapén és talajrészegen csinál valami hülyeséget. Ha 10-20 éven belül ezeket a képeket beviszik mondjuk a főnökömnek vagy ha magas pozícióban lévő személyiség lennék mondjuk és elviszik ezt a médiához és megmutatják, hogy tizen és huszonévesen miket csináltam, akkor elveszthetem a munkámat? vagy az már senkit nem fog érdekelni és majd csak akkor nem szabad ilyeneket produkálni?

2017. márc. 18. 21:46
 1/5 anonim válasza:
Szerintem nem fogja érdekelni, inkább a jelenre fog figyelni, nem arra ami 10 éve történt veled.
2017. márc. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hugyosgalacsin ***** válasza:
Vannak munkahelyek ahol megnézik a facebook adatlapod.. ha ott ilyen videók és képek vannak ne sok jóra számíts :D
2017. márc. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha normálisak, akkor nem. Én nem venném figyelembe, hogy tizenévesen hogy buliztál. Sőt, nálam jó pont lenne, hogy akkor kitomboltad magad. Meg amúgy is, mindenki volt fiatal. Ha tudnád, hogy a dokik miket csinálnak az orvosi egyetem alatt... van pár ismerősöm orvosiról, tudnának mesélni.
2017. márc. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat tudom ezert kerdezem, mert latom a szuleimet meg az o ismeroseiket hogy most mit tudom en minek a kormanybiztosa es olyan sztorikat hallok rola:DD csak ugye akkor meg nem volt okostelefon hogy gyorsan lefotozzak. De a mi generacionknak mar igen es ha mi kerulunk majd oda. Pl van egy srac aki sebesz akar lenni tegnap pedig telehanyt egy leveses tanyert. Szoval ilyenekre gondolok
2017. márc. 18. 22:20
 5/5 anonim ***** válasza:

egyrészt az ilyen lejárató karaktergyilkosság kísérletek általában nem szoktak sikerrel járni, másrészt nem is csal ártatlan lerészegedésekről szoktak szólni, hanem súlyosabb bűnügyekről - már ha találnak valaki ellen olyat. füvezés, drogozás, lopás, stb. ha ilyesmi van a múltadban, az tényleg gáz lehet később és felhasználhatják ellened. a bulivideót még ha bedobják ellened sincs semmi gond. sőt a közvélemény előtt akár még jó pont is lehet, ezért valoszínűleg ilyet meg sem próbálnak.


munkahelyen van ahol megnézik, hogy mut találnak rólad és nem előny, ha ilyen buli képekkel, videókkal van rólad tele a net, de ezekből is az aktuálisak érdeklik őket, nem a tíz évvel korábbiak, hanem hogy akkor, amikor állást keresel csak piálásról szól-e az életed, vagy addigra megkomolyodtál. persze ha azt látják, hogy régen ilyen voltál, esélyes, hogy az lesz az első gondolatuk, hogx azóta sem változtál meg és rosszabb megítélésből indulsz.

viszont ha már dolgozol egy munkahelyen, ismernek téged és a munkádat, akkor nem fognak ilyen miatt kirúgni - jó eséllyel még friss videó miatt sem, nemhogy régi miatt.


mondjuk azért szerintem nem feltétlenül kell mindig így bulizni és ha megteszed sem kell az ilyeneket felvenni. nyugodtan leszoktathatod a barátaidat az ilyen felvételek készítéséről, de te is leszokhatsz az ilyen bulizásról, hosszú távon hasznos.

2017. márc. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!