Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha befestettem a hajam és...

Ha befestettem a hajam és kapok valami beírást, az befolyásolhatja a továbbtanulásom? 14/F

Figyelt kérdés
8. osztályos vagyok és befestettem a hajam, már régebb óta terveztem, de eddig visszatartott a továbbtanulás. A lányokat is mindig leszidják, ha befestik a körmüket vagy sminkelik magukat, volt akit az igazgatónőhöz is elvittek emiatt. Én fiú vagyok és szerintem ki fognak akadni a tanárok, de már nem érdekel, amúgy is jó tanuló vagyok és már mindenen túl vagyok, csak a felvételieredményeket várom. Igazából már a tanulásba se fogok annyit befektetni és sok elvárásnak se akarok már megfelelni és nem is fog annyira érdekelni, mit fognak szólni, de mégis félek, hogy emiatt nem fognak felvenni oda, ahova akarok menni. Titokban festettem be, még senki se tudja, csak pár haverom. Szőkésbarna hajam van, azon szőkítettem és kicsit melíroztattam és nagy jó lett sztem!

2016. márc. 13. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2016. márc. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Szia

Az azért nem mindegy,hogy hopililára vagy feketére festetted be.Amúgy szerintem nem fognak szólni.Ha meg igen semmi közük hozzá.Nem hiszem,hogy bármi következménye lenne

2016. márc. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Max leszidnak és kapsz valamilyen beírást, esetleg pár tanár beszól majd. Más következménye nem lesz, a továbbtanulásra sem hat ki.


Szüleid mit szóltak hozzá? Ha ők nem akadtak ki akkor nem lehet rossz. A szőke haj, kicsit világosabb melírral jól tud kinézni. Ha eleve világos a hajad nem is olyan feltűnő a változás.

2016. márc. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A beírások senkit nem érdekelnek a jövőben, és most sem. Max a szüleidet. Nem értem miért zavar bárkit is hogy az embernek/gyereknek lila, zöld vagy normális színű a haja... teljesen lényegtelen.
2016. márc. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Fura amit kérdezel, hiszen már régen lezajlottak a felvételik. Elméletben már azt is tudnod kell, hogy hová van esélyed a pontszámok és a szóbeli felvételi alapján.
2016. márc. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%

Hidd el nekem, hogy amíg nem valami tantestületi megrovást kapsz, addig kb nulla következménye van mindennek. Egy tanári ejnye-bejnyének meg pláne.

A felvételidbe pedig a mostani féléves dolgaid bele sem számítanak.

2016. márc. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!