Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Képzeld el, hogy a körülötted...

Képzeld el, hogy a körülötted lévő tér megtelik varázsporral, ami elrepít egy olyan világba, ahol minden második házban található egy Dzsin. Ettől a Dzsintől bármit kérhetsz, ami nem téged szolgál. Mi az amit kérsz?

Figyelt kérdés
2017. márc. 19. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:

miért minden 2. házban van csak dzsin? :D

bármit ami nem engem szolgál?

jobb utakat MO-ra :D az nem szolgál de mindenkinek jó :P


24F

2017. márc. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van néhány hónapnyi befejezendő dolgom, ami nem engem szolgál, utána engem vihet az ördög, de a dzsinn vigye a gyerekeimet oda, ahol a helyük van, és ott tegyék a dolgukat. Pontosan meg is mondom hova, és boldogok is lesznek, tudom.

Ez így rendben van? Hiszen nem fog engem szolgálni, nem is fogom látni sem, nem is leszek már.


Biztos, hogy én abba a házba kerülök, ahol a dzsinn van?

2017. márc. 20. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen kívánság dolgokkal mindig csak a baj van ha valamiért nem kell megdolgozni abban semmi izgalom nincs
2017. márc. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!