Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Éreztétek már ugy h mindeki...

Éreztétek már ugy h mindeki boldog körülötted csak te nem vayg az?

Figyelt kérdés
Mindenkinek családja,boldog párkapcsolata,te pedig nem értél semmit el az életedben...
2014. aug. 10. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ja, folyamatosan. Most jobb?:D
2014. aug. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Quasar07 ***** válasza:
Elofordul.
2014. aug. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, volt egy időszak az életemben amikor én is így gondolkodtam.

De:

1. Honnan tudod, hogy ők tényleg boldogok, és nem csak a külvilág felé mutatják azt amit?

2. Ha tudnál kis dolgoknak is örülni, akkor boldog lennél.


Lehet családban is és párkapcsolatban is valaki boldogtalan, és fordítva is.

2014. aug. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen volt már ilyen érzésem sajnos.
2014. aug. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően társasági ember vagyok, abszolút nem vagyok aszociális. MÉGIS minden napomat pocsékként élem meg, társasági életben immár ténleg nem szivesen veszek részt, mert minden barátomnak már van párja.

Ha pár napot együt töltünk vagy elmegyünk bulizni (nem szép) de mindig arra hajtok hogy leigyam magam hogy ne zavarjon.

Sokszor érzem hogy direk csinálják hogy mindig ketten elvannak mikor hármasban vagyunk.

Múltkor is kinn ülünk, este volt, vártunk két barátnőmet, és (nem hazudok) kb másfél órát hallgattam, és hozzám se szóltak, ami nagyon szarul esett (nézték ott a csillagokat meg bokám...). Még mielőtt mondaná valaki, igen próbáltam ÉN is bekapcsolódni, de simán le lettem rázva (ezekután még kérdik h mi volt a bajom...).

2014. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen érzésem, meg néha ma is van. De sokszor a látszat csal. A körülöttem lévőkről kiderült, hogy bár van egy csomó barátjuk, meg van kivel dumálni, viszont azok nem igazi barátok, sőt! Én az ilyen embereket, akikkel ők barátkoznak, már rég kiűztem az életemből. Nem lehet rájuk számítani, folyamatosan elárulják őket, sőt, egyik csajnak, akit tökre irigyeltem, kiderült, hogy csupa drogos barátja van. Hát kösz nem. Én meg magányos vagyok, alig vannak barátaim, de rájuk legalább lehet számítani. Ezerszer többet érnek ők, még akkor is, ha keveset találkozom velük, mint azok, akik csak látszatbarátok. De a párkapcsolatokról is el tudom ugyanezt mondani. Régen minden párt irigyeltem, teljesen ki voltam, amikor megláttam egy párt az utcán. Aztán nekem is lett párkapcsolatom, de olyan rossz volt, hogy most inkább úgy vagyok vele, hogy maradok addig egyedül, amíg nem jön valami normális. Annak nincs értelme, hogy csak azért legyen valakim, hogy ne legyek egyedül. Amúgy meg a legtöbb párkapcsolat pocsék. Azt látom, hogy folyamatosan hazudnak egymásnak, féltékenyek, megalázzák egymást...alig tudnék néhány embert felsorolni, aki boldog párkapcsolatban él. Úgyhogy a magány valamivel jobb, viszont ettől is nagyon szenvedek, főleg amikor napokig nem beszélek senkivel. Az utóbbi héten pont ez volt a helyzet és enyhén szólva megviselt. Úgyhogy most nem érzem magam valami jól.
2014. aug. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egyedül sosem érzem magam. Mivel tudom, hogy van valaki aki mindig velem van. Isten. Néha szomorú vagyok, ha nem vagyok jóban a barátaimmal, vagy látok egy-két boldog embert, de nekem mindig ott van Isten. És a gyülekezet. Nagyon érdemes nyitni ilyen irányba, ha egyedül vagy. Nyugodtan írj, ha kérdés van. :) 16/L
2014. aug. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zsolti75 válasza:
Jah velem igy van mindig apàm meg az õ életàrsa meg a gyerekei jolvanak csak én vagyok a kakuk tojàs :(
2014. aug. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!