Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tapasztalatok már ilyet az...

Tapasztalatok már ilyet az életben?

Figyelt kérdés

Egyszerűen az elmúlt időben úgy érzem, hogy ver a sors.

Ez a tipikus, elkezdődik, aztán utána sorba jönnek a kisebb-nagyobb bajok, apró dolgok se akarnak már sikerülni.

Sorba kapom a pofonokat.


2017. márc. 19. 11:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Ha hiszed, ha nem, ez minden egyes emberrel így van. Egyébként azért nem akarnak az apró dolgok sem sikerülni, mert bebeszéled magadnak, hogy nem fog menni. Pedig képes vagy rá! Fel a fejjel!
2017. márc. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Dehogy beszélem be magamnak.:D

Pont ez az, hogy eldöntöm, hogy na jó, elmegyek eszek valamit, hogy kicsit jobb kedvem legyen, erre indok nélkül zárva az összes kajálda. :D

Tudom, apró dolog, de mikor ennyire nem megy semmi, az már sok.

2017. márc. 19. 11:47
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, jelenleg velem is ez van. Semmi nem sikerül amit eltervezek vagy amibe belevágok, így már nincs is erőm se kedvem semmihez. Ja és az egészségem is pocsék, mindig van vele valami... Magamat se bírom már elviselni. Nulla sikerélmény, nulla egészség, szánalmas vagyok :( Csak bámulom a jó kedélyű, vidám embereket hogy hogy lehet hogy nekik minden összejön... Aztán inkább bezárkózom itthonra. Elegem van a felesleges küzdésből.
2017. márc. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja és bár volt pár nagyobb dolog is, sok apróság is jön, amire más legyint meg ha elmesélem jól letolnak hogy emiatt?! Hülye vagy? Meg megkapom hogy selejtes vagyok... De ez a sok pici dolog egymás után tényleg elveszi az ember kedvét.
2017. márc. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nálam is ez van.
2017. márc. 19. 13:53
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez egy ördögi kör. Észreveszed, hogy mostanában semmi nem jön össze, rástresszelsz, vagyis még inkább nem fog összejönni semmi és végül belebetegszel abba, hogy ilyen szerencsétlen vagy.

Minden összefügg, csak a dolgok mögé kell látni. Ok nélkül nincsenek zárva kajáldák. Főleg nem az összes egyszerre. Zárva vannak, mert vasárnap van és kisvárosban élsz pl. Ezt nem vetted figyelembe és elindultál kaját szerezni. Nem kívülálló ok ez, hanem a te hülyeséged, hogy úgyérzed a sors ver, amikor csak kiment a fejedből, hogy vasárnap ezek nincsenek nyitva. Röhögni kell egyet rajta, aztán kész... Hazamenni és rendelni egy pizzát. Vagy bemenni egy boltba és venni valami gyorsan elkészülő kaját.


Én ma elhatároztam fél 11-kor, hogy pizzát rendelek ebédre. Rájöttem, hogy a környékbéli pizzériák 11 előtt nem szállítanak ki, nincsenek nyitva, na bumm. 11:01-kor adtam le a rendelésemet. :D Velem nem szúr ki egy pizzéria sem, ha én eltervezem, hogy azt akarok enni és most, akkor ez még fél órával később is így lesz. Miért könyveljem el egy apró "nem jött össze" dolognak, amikor nem dőlt össze a világ? Pozitívan kell szemlélni az életet és máris 180 fokot fordul a világ!

2017. márc. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Minél jobban a bajokra koncentrálsz, annál jobban látszanak és tűnnek fel, utána képes leszel a legkisebb dolgokon is kiakadni, észrevenni. Tapasztaltam, igen.

Ebből úgy jöttem ki, hogy már teljesen leszartam mindent.

Menjen akkor tönkre minden, legyen vége mindennek, leszarom, és így dühösen álltam a lábamra.

2017. márc. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Budapest, nem vasárnap volt zárva.

Mondtam, indok nem volt.

2017. márc. 19. 17:02
 9/12 anonim ***** válasza:

Kb. 2-3 éve vagyok hasonló helyzetben. Egyszerűen folyamatosan ömlik rám a sz*r, minden téren. Pl. ha komolyan felkészülök egy zh-ra, akkor aznapra lebetegszek vagy előtte nap valaki problémát generál. Ha akarok venni valamit és kiválasztom a dolgot, akkor amire eljutok a bolthoz vagy megrendelném neten, elfogy. Ha elmegyek cipőt venni boltba és találok végre 1-2 cipőt, ami tetszik, abból nincs a méretemben. Ha akció van egy áruházban és vennék pár ruhát, akkor nincs a méretemben olyan, ami tetszik. Ha van valami olyan program a környéken, amire szívesen mennék, akkor 100%, hogy egyéb elfoglaltság miatt nincs rá lehetőségem. Múltkor beadtam az önéletrajzom nyári gyakorlatra és visszaírtak, hogy előző nap vettek fel valakit. Kb. havonta veszek egy szelvény ötöslottót és két éve EGYETLEN számot sem találtam el.

És tényleg, folyamatosan, mindenben balszerencsém van. Nem hiszek az átkokban, de erre egyszerűen nem tudok már mit mondani. És nem arról van szó, hogy rosszul állnék a dolgokhoz vagy direkt keresném a negatív dolgokat. Alapvetően vidám emberke vagyok és többször is elhatároztam már, hogy holnaptól jobb lesz minden. MINDEN egyes ilyen elhatározásom másnapján, történt valami durva. Pl. meghalt egy háziállatom, tönkrement egy drágább berendezésem vagy ilyesmi.

2017. márc. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az tényleg király..
2017. márc. 20. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!