Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tapasztalatok már ilyet az...

Tapasztalatok már ilyet az életben?

Figyelt kérdés

Egyszerűen az elmúlt időben úgy érzem, hogy ver a sors.

Ez a tipikus, elkezdődik, aztán utána sorba jönnek a kisebb-nagyobb bajok, apró dolgok se akarnak már sikerülni.

Sorba kapom a pofonokat.


2017. márc. 19. 11:29
1 2
 11/12 anonim válasza:

A kérdezőnek, és a 3.kommentelőnek címezem, de bárki átgondolhatja.

18/f

Tavaly előtt nagyon depis voltam, magamba voltam, magamra is haragúdtam állandóan hogy ilyen meg olyan szar vagyok, amíg mások miket elérnek. De erre egy megoldás van. Egy dologra gondolj csak! A pofonokat nem tudod elkerülni, abból kell tanulni. Az motiváljon téged. Nem akarsz több pofont kapni az élettől, ezért cselekedni kell. Mint ha elkezdenél egy sportot, vagy elkezdenél kondizni. Elsőre úgy se leszel kigyúrt állat, meg olimpiai bajnok, de ezert kell folytatni, hogy utána nagy legyél. Próbálj meg mindent pozitívan felfogni. Mindennek oka van. Próbálj ki új dolgokat, keress olyat amibe örömödet leled, és sikeres vagy benne. ( bocsi ha kusza lett, késő van már :D )

2017. márc. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Mondanám hogy írj pm-et, de ritkán járok fel ide :/
2017. márc. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!