Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még valaki rajtam kívül,...

Van még valaki rajtam kívül, aki 20-21 éves korára semmit nem ért még el az életben egy érettségin kívül?

Figyelt kérdés
És munkája se volt még soha semmi
2017. márc. 16. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Én még egy érettségit se.
2017. márc. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Te mit vársz egyébként, hogy mit kéne elérned? Legyen kacsalábon forgó palotád?


Én 21 voltam(pár hónap híján 22), mikor szakmát szereztem és utána egyből dolgozni kezdtem. A fizu gyatra volt, a munka kezdett unalmassá válni és 23 évesen elkezdtem a fősulit munka mellett levelezőn, hogy jobb legyen a pénz, illetve a lehetőségeim is tágabbak legyenek.


Én úgy érzem, hogy minden tőlem telhetőt megtettem, amit el lehet várni.


Még baromira nem vagy elkésve semmivel.


Egyébként van olyan ismerősöm, aki 32 éves férfi és én 25 éves nő létemre többet tettem le az asztalra tőle.


20-21 évesen még nem kell megváltani a világot. Tanulj ki egy jó szakmát és utána a munkával se lesz gondod.

2017. márc. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Én pár hónap múlva leszek 21, amit eddig elértem:

18 évesen érettségi, utána 1 évet dolgoztam Svájcban, Angliában. Ezután letettem felsőfokú angol és német nyelvvizsgát, most pedig az ELTE-n tanulok, nyelvi szakokon(újabb 2 nyelvet tanulok), tolmácsnak vagy külkeresnek készülök :)


Kapcsolatok terén, eddig volt 3 komoly kapcsolatom, a leghosszabb 2 éves volt, viszont most nem vágyok újra, pár hónapja szingli vagyok, bulizok, plusz a sporttal is sokat foglalkozok, heti 4x edzek konditeremben.


Szóval szerintem eddig amennyit csak ki tudtam hozni magamból, kihoztam. Viszont, ha te úgy érzed, hogy még sehol sem tartasz, akkor tegyél érte - csakis te tehetsz a sikereidért, senki más :)

2017. márc. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

40 éves vagyok és kb. semmit nem értem el. Jó, van egy jó diplomám, de sokat érek vele. S extrém magas az IQ-m... Úgyhogy valamelyik tényezőm átkozottul pocsék lehet, ha az eredő az élhetetlenség netovábbja...

(Jó, van egy házam és egy fix párom, de ezeken is kellene javítani. Már nem a páromon, inkább a kapcsolatunkon, mert szeretjük egymást, de ennyi. Az életünk merő csődtömeg.)


20-21 évesen még oly fiatal vagy. Jó, 40 évesen is, de 20 évesen még nem is csoda, ha eddig nem voltál érett s életrevaló.

2017. márc. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%

" Van még valaki rajtam kívül, aki 20-21 éves korára semmit nem ért még el az életben egy érettségin kívül? "


egy érettségin kívül


miért kellene elérni valamit

:)

inkább Istennek kell megfelelni és nem az embereknek

én erre jöttem rá :)


minden egyszer elmúlik gondoljatok erre

2017. márc. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Napok kérdése az a 20, és érettségim is csak jövőre lesz :(
2017. márc. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, kérdező, a legtöbben még kamaszkorban vannak legalább 23, 24 éves korukig, lélektanilag. Ami természetes dolog.


Bőven van ideje mindenkinek, 23, 24 évesen is, elindulni valamerre.


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__8498..

2017. márc. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!