Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az orvosom körülmetélést...

Az orvosom körülmetélést javasolt esetemben, hogy őszinte legyek kicsit tartok a dologtól. Kérdésem: mik a tapasztalatok teljes gyógyulás után? Nemi életben főként, valamint ez a makk szárazság téma is érdekelne. Olvastam mindenfélét eddig.21/férfi

Figyelt kérdés

2014. máj. 23. 18:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%

Bocs, én nem tudok tapaszalattal szolgálni, csak azt mondanám, hogy kérjél nyugodtan másodvéleményt, de ha a második orvos is azt mondja, akkor nem valószínű, hogy sok választásod van. Ha csak úgy lehet megoldani, akkor inkább úgy, mint sehogy. Száraz makkal valószínűleg még mindig jobban fogod élvezni a szexet, mint bőrrel a makkodon :)


Az USA-ban a fiúcsecsemők 50-60%-át körülmetélik, szóval valószínű, hogy mi itt egy kicsit irreálisan félünk ettől a dologtól ennyire.

2014. máj. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Az orvos egy elég elismert szakember bizom a véleményében.

Igyekszem optimista lenni, ha ez kell akkor ez kell...

Sajnos robid fékem is van mellé szóval lehet ez a legtisztább lehetoseg egyben.

2014. máj. 23. 19:12
 3/21 anonim ***** válasza:
44%

Hogy az USA ban mi van ,az egy dolog .ha valaki a kutba ugrik ,nekünk még nem kell utána ugrani .A természet semmi feleslegessel nem terhelt meg bennünk.Más az,hogy ettől még lehet élni .A mandulánk is mennyi betegség forrása ,de mégsem rohanunk kiszedetni ,csak akkor ha szűkséges .

A makkod is majd hozzászokik a körülményekhez .A száraz majd kend baba krémmel .Vannak előnyök is ,de hátrányok is .Na ,az utóbbiról nem beszél senki,mintha nem is lenne .

2014. máj. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Engem ponthogy ezek a dolgok érdekelnek, mindent meghallgatok kulturált körülmények között.

Előny, hátrány mind jöhet.

2014. máj. 23. 20:16
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
22éves vagyok, januárban estem át rajta. Életem talán legjobb döntései közt van. Én is olvastam makkszáradást meg hámlást, de nekem semmi hasonló nem volt azóta sem. A barátnőm meg teljesen megőrül érte pedig eddig is szerette. :)
2014. máj. 24. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
79%
Tavaly júniusban csinálták meg fitymaszűkület miatt. Az első 2-2,5 hétben kiszáradt a makkom, érzékeny is volt, de ez elmúlt hamarosan. Sokat olvastam előtte róla és sok minden szólt mellette és ellene is, de nem bántam meg, hogy meg csináltattam. Azóta teljesen tünetmentes vagyok és semmi, de semmi probléma nincsen. 19/F
2014. máj. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Biztatóan hangzik, köszi!

Várom a további esetleges negatív kommenteket is!

2014. máj. 24. 08:27
 8/21 anonim ***** válasza:
82%

Én tavaly csináltattam meg, nem volt panaszom, önkéntesen. Előtte már 3 évig állandóan hátrahúzva tartottam a fitymámat, tehát gyakorlatilag csak véglegesítettem az állapotot. Túlzott kiszáradás, hámlás, foltosodás, egyéb ilyesmivel nem járt egyáltalán. A szexet jobban bírom, illetve jobban tudom kontrollálni, mikor süljek el. Valamivel kevesebbet érzek, viszont amit érzek, azt közvetlenebbül. Nehéz megfogalmazni, de aki szintén körülmetélt, valószínű érti miről beszélek. Az, hogy mennyivel érzek kevesebbet, szintén nehezen belőhető, de talán 20-30%-ra tenném.

Igazán nyáron van előnye, hogy nem izzad meg, nem büdösödik be a nap végére sem. Most jöhet az, hogy meg lehet mosni napjában többször is, na de ha az ember olyan helyen van, pl. munkában, vagy akárhol, nem biztos, hogy van rá lehetősége.


Üdv!

2014. máj. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
17%

Nekem csak karom lett abbol, hogy levagtak a fitymamat. Sajnos ez tipus kerdese, hogy akar evek utan kinek lesz nagyon szaraz vagy milyen egyeb problemai jonnek elo...

Ezert mondom, hogy a leheto legtobb elobort meg kell tartani.

A fek mas kerdes.

2014. máj. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
57%

Valamiért van egy sejtésem, ki az az elismert szakember.


Amúgy milyen problémával küszködsz? Mennyire súlyos a fitymaszűkületed (gondolom az van...)

2014. máj. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!