Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 7. Osztályos fiú vagyok....

7. Osztályos fiú vagyok. Szerelmes vagyok egy lányba és csak őt nézem a telefonomon, így nem tanulok mert csak rá gondolok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2017. márc. 19. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
ne a telefonon nézd hanem élőben, jó eséllyel ő is beléd szeret.
2017. márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem magyar. ):
2017. márc. 19. 16:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól hogy még nem magyar vedd fel vele a kapcsolatot és beszélgessetek, hidd el mire nagykorú leszel kimehetsz hozzá, vagy ő jön el hozzád. Nincs lehetetlen. Vagy ha igen hagyd a fenébe és tanulj.
2017. márc. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem. Max rajongsz érte, úgy érzem vmi musical.ly-s tini-k****. Azt ajánlom, hogy rakd el a telefonod jó mélyre vagy olyan helyre ahova nem jársz, így nem fogod keresni se nézni a lánykát.
2017. márc. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hogy jött ide a musicaly?
2017. márc. 19. 16:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Általában az ilyen korosztályt érdekli az ilyen hulyeseg
2017. márc. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól még, mert valaki musicaly-zik vagy vágyik a társadalom, kortársak elismerésére, még nem lesz k**va, maximum önbizalomhiányos és talán csak szeretne tartozni valahová...

Nem mintha bármi baj lenne a k**vákkal. Hiszen olyan sok ember jár hozzájuk... Biztos azért, mert hasznosak, nem?

2017. márc. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%

én is nem magyar csodanőbe vagyok szerelmes. amíg nem tudok vele lenni, addig is megteszek mindent hogy olyan figura legyek, akit nem kell szégyellnie, illetve hogy kihozzam magamból a maximumot hogy az a pasi legyek akit érdemel :)


a szerelem nagy erő, nem érdemes alulbecsülni. na meg a házasságig van még 1-2 évünk. na azt kell ügyesen használni, akkor minden jó lesz.

2017. márc. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
En nemreg lettem ujra szerelmes, pont most voltunk Ausztriaban es volt egy fiu, csak hat nem tudom a nevet😭
2017. márc. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!