Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van a nőnapnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van a nőnapnak? Most komolyan, van olyan nő, aki örül, ha egy bájgúnár virágot nyom a kezébe?

Figyelt kérdés
Tényleg nem értem, mi értelme egy ilyen napnak, ahol a nőket kb. hülyének nézik ,a kezükbe nyomnak egy virágot, vagy egy csokit és akkor ezzel el vannak intézve. Lassan már egy ilyen második valentin napi nyűglődés kezd lenni belőle. A nőnap megalázó mindkét nemre nézve. A férfiakra, mert őket nem ünneplik, a nőkre, mert őket meg hülyére veszik. Most komolyan, kinek jó ez?
2017. márc. 10. 09:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

Semmiképp sem nézik őket hülyének, hanem a kis lelküknek jól esnek az ilyen apró figyelmességek. Az kell, hogy ezek szívből jöjjenek, és akkor minden nő örül neki.


Abban viszont van némi igazságod, hogy az ünnepnapok lassan már csak nevükben lesznek ünnepnapok. A Húsvét és a Karácsony sem olyan már mint régen, locsolkodás már nem nagyon van, faluhelyen sem, a Karácsony esetében meg mintha a meghittsége veszett volna el, és kidomborodott az anyagi, pénzköltős oldala.

Sajnos a nagy rohanás közepette nem is vesszük észre, mennyi szép dolgot ölünk ki a mindennapjainkból, de mire majd észbekapunk, addigra már késő lesz és semmit sem lehet visszacsinálni.

2017. márc. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, akkor van értelme az ajándéknak, ha szívből jön, de szerintem abszolút nem szívből jön. Ez egy hivatalos ünnep és elég nevetséges, ahogy pl. néhány bájgúnár férfi ajándékot ad az összes nő kollégának ,azoknak is,akiket egyáltalán nem kedvel.
2017. márc. 10. 09:35
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Itt nem arról van szó, hogy kit kedvel és kit nem, hanem az összes nőt illik felköszönteni, akivel kapcsolatban vagy, így vagy úgy. Az ajtóban sem csak azt a nőt engeded előre, aki tetszik, hanem minden nőt előre kell, mert így illik.

Szerintem simán csak borúlátó vagy, ez nem "bájgúnárság", hanem puszta figyelmesség, amit a nők értékelnek. Ettől érzik nőnek magukat, és ebben a lelketlen világban még jobban örülnek az ilyesminek. Inkább te is állj be a sorba, meglátod, nem fogod magad bájgúnárnak érezni tőle, hanem jó érzés lesz a nőket mosolyogni látni egy virágtól vagy csokitól. Ezek nekik olyan sokat számítanak, hogy sok esetben párkapcsolatok is elvéreznek ilyen apróságnak tűnő dolgokon. A hangsúly azon van, hogy nőnek érzik ettől magukat.

2017. márc. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

"Most komolyan, van olyan nő, aki örül, ha egy bájgúnár virágot nyom a kezébe?"

.

Van.

2017. márc. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Felszínes modoroskodás az egész. Nálunk munkahelyen pont azok a férfiak köszöntik fel a nőket ilyenkor, akik egyébként a legbunkóbbak, legfaragatlanabbak velük.
2017. márc. 10. 10:03
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

Ha egy bájgúnár nyom virágot a kezembe, az nem esik jól. Még az is irritál, ha egy, a hétköznapokban a hímsoviniszta megnyilvánulásairól elhíresült s...fej ontja a nőnapi köszöntéseket a FB-on.

De amikor a páromtól kaptam virágot, az igenis jólesett, ő ugyanis az év 365 napján figyelmes velem, nem csak nőnapon hoz virágot, vagy csokit, hanem sokszor "csak úgy". Ő minden nap ünnepel, nincs letudva egyetlen napon a tisztelet.

2017. márc. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Az is jól esik, ha az osztálytársaim adnak valami apróságot, nagyon kedves gesztusnak tartom, annak meg főleg örülök, ha a párom meglep egy szép csokorral, vagy közös programmal.

Egyébként a páromnak én is szoktam ilyenkor meglepetést adni, mert úgy tartom igazságosnak, hogy ha nőnapi megemlékezés van rólunk, lányokról, akkor legyen ilyenkor kedveskedés a férfiaknak is :)

Szerintem a Valentin napot, Nőnapot addig utálják az emberek (nyilván nem mindenki), amíg nincsen párjuk, mert egyeseknek rossz látni, hogy mások boldogak, amikor ők esetleg magányosak. Ha van valakinek párja, akkor maximum semleges neki a dolog és nem tartják meg, de már nem fog utálkozni ezen.

Miért kell ezzel törődni egyébként, ezt sem értem. Ha valaki szeretné ünnepelni, tegye. Neked attól még nem kell ezzel törődni :)

2017. márc. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

A nők szeretik ha veszel nekik valamit.

Igazából ha a nyár közepén veszel egy csokit valamelyik lányismerősödnek, akkor is örülni fog neki. Ez olyan, mint a gravitáció. Csakúgy létezik, együtt élsz vele. :D

Ott megy el a dolog, hogyha ezért elkezdesz várni valamit. Mert akkor már úgy állsz hozzá, mintha a gravitációért cserébe kérnél örökéletet a világtól. :D


Én néha 1-1 csokit veszek az ismerőseimnek. Ha már magamnak is veszek és tudom, hogy találkozunk, akkor veszek neki is. Nem tétel, de garantáltan kedvelni fog érte. Van, aki félreérti, de engem pont nem érdekel. Akkor legalább visszaadja és lesz 2 csokim :D


A lányok pedig ilyenkor igenis irigyek egymásra - cask abszolút nem vallják be - amikor meglátnak másnál egy virágot és náluk semmi nincs. Nekik ez olyan, mint amikor a strandon megdicsérik a te tested más férfiak előtt.

2017. márc. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én nagyon örültem hogy egy idegen idős bácsi sok boldog nőnapot kívánt nekem, mert segítettem neki valamiben. Örültem hogy apám vett nekünk csokit, virágot, holott nem az a nagy ajándékozós. Örültem, hogy a párom meglepett egy rózsával, amit mindig nagyon körültekintően választ ki. Ezek mind nem felszínes dolgok voltak.

Felszínes a cégtől kapott bonbon volt, aminek szintén örültem, nagyon finom volt, de nyilván abban semmilyen személyes kapcsolat nem volt. Ennél kicsit azt éreztem hogy kaptal egy bonbont mert itt dolgozol és puncid van. Köszi. :D

2017. márc. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Egyébként a páromnak én is szoktam ilyenkor meglepetést adni, mert úgy tartom igazságosnak, hogy ha nőnapi megemlékezés van rólunk, lányokról, akkor legyen ilyenkor kedveskedés a férfiaknak is :) "


Van férfinap is november 19-én.

2017. márc. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!