Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért történhetett a következő...

Miért történhetett a következő eset/"reakció"?

Figyelt kérdés

A nyáron történt, hogy séta közben elhaladtam egy cigány mellett, aki a háza mellett álldogált. Amikor elmentem mellette, köpött egy nagyot a földre, majdnem rám, közben mogorva képet vágott. (Már előtte is rossz arccal figyelt.)

Próbáltam minél természetesebben viselkedni, de nagyon nyugtalanul éreztem magam, attól kezdve, hogy megláttam, emiatt kissé merev tartással haladtam előre, bár nem mondanám, hogy feltűnően. Emiatt sem értem a megnyilvánulását.

Fehér ember vagyok, és él a környéken egy személy, aki szinte a hasonmásom. Ugyanaz a külső, egyező mozgásforma... viszont ő egy bűnöző (Volt, hogy összetévesztettek vele a rendőrök, és egyéb személyek is.)

Lehetséges, hogy az említett cigány is összekevert azzal a fiatallal? (Aki ráadásul utánozza a mozgásomat, öltözködési stílusomat.)


2017. márc. 20. 22:04
 1/1 anonim válasza:

Szerintem túldimenzionálod a dolgokat, az a csávó egyszerűen egy nagy paraszt (ahogy sajnos a cigányok nagy többsége, tisztelet a kivételnek). Nem gondolnám, hogy veled személyesen van baja.


De persze az is lehet, hogy összekevert a másik csávóval...

2017. márc. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!