Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legjobb reakció arra, ha...

Mi a legjobb reakció arra, ha leidiótáznak?

Figyelt kérdés

Sohasem hatott meg, ha ezt mondták nekem, inkább csak az a kérdés merült fel bennem, hogy mi váltotta ki belőlük ezt a reakciót?

Szóval azzal a kérdéssel reagáltam nekik általában, hogy "Miért mondod ezt?"


De visszagondolva ez igazán sértő magatartás. Kimondják, aztán bámulnak rám és lesik a reakciómat, valami szadista várakozással. Nem hattott meg soha sem, de így utólag...


Köszi a segítséget!



2016. dec. 2. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Valami olyan jobban beválik, ami lezárja a magasröptű párbeszédet. Tehát nem kérdeznék vissza, mert az egy párbeszédre invitálás. Pl.: 'Tökéletesen igazad van.'. 'Hát így van ez.'

Ilyesmi.

És magabiztosan tudd: Nincs veled semmi baj, nem vagy az, amit rád mondanak.

De komolyabb helyzeteben is tudni kell: (pl. főnök, tanár véleménye, nem ilyen idétlenkedésnél)


Egy vélemény mindig csak egy vélemény, sohasem az igazság. Az igazság egy olyan dolog, amit egy életen át kertesük.

2016. dec. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint rednszeresen idiótának neveznek?
2016. dec. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább legyek idióta,és álljon a cerka, mintsem egyetemi docens és impotens.
2016. dec. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagy köszönet az első válaszolónak!


Második: anyám egész életemen át idiótázott, mondjuk apám is. :D Szóval picit hozzászoktam.

2016. dec. 2. 19:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ignorálni szoktam. Minek menjek bele a hülyeségébe? Lenyugtatáshoz pedig nincs meg a kellő tudásom-tapasztalatom. Így sajna máson fogja levezetni a feszültségét-dühét, mert ő annyira buta, hogy erre sem képes saját magától :(
2016. dec. 3. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egyébként azt vettem észre, hogy akkor monták nekem ezt, amikor at hitték, hogy most csőbe húztak. Pl. volt munkahelyemen, ahol mobbing alakult ki... Régebben nagyon naív voltam, de az nem azt jelentette, hogy hülye. :)


Jaja, hosszú távon ők szívnak.

2016. dec. 3. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!